پایان نامه مجتمع فرهنگی ( فرهنگسرا ) با رویکرد هنری ویژه ارشد

59,000 تومان

پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ویژه ارشد ؛ شامل تمام شیت های معماری ، سه بعدی و پوستر  (ویژه ارشد)

پایان نامه مجتمع فرهنگی ( فرهنگسرا ) با رویکرد هنری ویژه ارشد

59,000 تومان

پایان نامه مجتمع فرهنگی ( فرهنگسرا ) با رویکرد هنری ویژه ارشد ، کاملا تخصصی شامل تمامی شیت های معماری ، تری دی و پوستر می باشد و بهترین پروژه برای ارائه در مقطع کارشناسی ارشد است .

همراهان عزیز سایت آرچینا ، پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ، پروژه ای فوق العاده می باشد که شامل تمامی نقشه های معماری از قبیل پلان ها ، نماها ، برش ها و سه بعدی حرفه ای می باشد .

طراحی پلان های این پروژه نیز همانند پروژه مجتمع تجاری فرهنگی بر اساس ریز فضاهای مجتمع فرهنگی به صورت کاملاً تخصصی انجام گرفته است . ما اطمینان می دهیم که برای دانشجویانی که در مقطع کارشناسی ارشد نیاز به پایان نامه کامل دارند ، بسیار مناسب است .

توجه :  تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه می باشد .

پایان نامه حرفه ای مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ویژه ارشد

 

پایان نامه حرفه ای مجتمع فرهنگی
پایان نامه حرفه ای مجتمع فرهنگی

توضیحات پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری

مجتمع فرهنگی جزو فضاهایی است  که از هر نظر بر جامعه تاثیر می گذارد . از این نظر، عملکرد ها در آن  نقش اصلی را ایفا می کند . بنابراین قبل از اقدام به طراحی، باید شناخت کافی درباره ریز فضا های آن  کسب کنیم .

ریز فضاهای مجتمع فرهنگی

گالری ، کنترل نور و صدا ، آبدارخانه ، لابی ، سالن انتظار، سرویس بهداشتی ، بخش اداری شامل : مدیریت و سایر فضاهای وابسته ، کارگاه مرمت ،اتاق ظهور، کارگاه نقاشی ، کارگاه موسیقی ، کارگاه خوشنویسی ، کارگاه عکاسی ، کارگاه سفالگری ، کارگاه قلم زنی ، نمازخانه ، سالن بازی کودکان ، کافی شاپ ، رستوران ، اتاق کارکنان ، آشپزخانه ، آمفی تئاتر ، تاسیسات و …

شما دوستان عزیز می توانید با بهره گیری از اطلاعات این پروژه و ریز فضاهای ذکر شده در بالا ، نمونه‌های جالبی از مجتمع فرهنگی را طراحی نمایید .

سایت پلان مجتمع فرهنگی

پایان نامه مجتمع فرهنگی : مجتمع فرهنگی هنری در زمینی به مساحت ۴۱۷۹۲ متر مربع طراحی شده است . سایت پلان این مجموعه شامل فضاهایی از قبیله آمفی تئاتر روباز ، پارکینگ ، فضای بازی کودکان و ایستگاه های نشیمن می باشد. ورودی های سواره و پیاده از هم تفکیک شده و تمامی این بخش ها توسط فضاهای سبز از هم جدا شده اند. جانمایی تمامی این بخش ها در تصویر زیر به وضوح مشخص است .

 

سایت پلان مجتمع فرهنگی-
سایت پلان مجتمع فرهنگی-

 

پلان مجتمع فرهنگی

پلان های معماری مجتمع فرهنگی شامل ۴ پلان می باشد که هر کدام شامل برنامه فیزیکی و ریز فضاهای خاص خود به شرح زیر هستند:

طبقه زیر زمین شامل :

پارکینگ ، انبار، انتظامات و سرویس بهداشتی

طبقه همکف شامل :

لابی ، سالن انتظار، گالری، کنترل نور و صدا ، آبدارخانه ، سرویس بهداشتی ، بخش اداری شامل : مدیریت و سایر فضاهای وابسته ، کارگاه مرمت ،اتاق ظهور ، کارگاه نقاشی ، کارگاه موسیقی ، کارگاه خوشنویسی ، کارگاه عکاسی ، کارگاه سفالگری ، کارگاه قلم زنی ، نمازخانه ، سالن بازی کودکان ، کافی شاپ ، رستوران ، اتاق کارکنان ، آشپزخانه ، آمفی تئاتر ، تاسیسات و …  .

طبقه اول :

این طبقه به صورت کامل به عملکرد کتابخانه اختصاص داده شده است و شامل تمامی ریز فضاهای مربوط به آن می باشد .

طبقه دوم :

در این طبقه ، بخش اصلی اداری مجتمع فرهنگی به همراه تمامی ریز فضاهای آن طراحی شده است .

تمامی ریز فضا های ذکر شده در بالا برای طبقات ، جزوه برنامه فیزیکی استاندارد مجتمع فرهنگی هنری می باشند .

برش مجتمع فرهنگی

تعداد برش ترسیم شده از مجتمع فرهنگی هنری شامل ۲ عدد به صورت طولی و عرضی می باشد . که تمامی کد های ارتفاعی و بخش های اصلی مجتمع را در بر می گیرد.

تمامی پلان های این مجتمع آکس بندی شده هستند که این آکس ها در برش ها نیز مشخص است .

 

پلان مجتمع فرهنگی
پلان مجتمع فرهنگی

نما های مجتمع فرهنگی

تعداد نماهای این  پروژه شامل ۴ عدد است که از فایل سه بعدی این مجتمع  رندر گرفته شده است . تمامی عکس ها با کیفیت بالا در دسترس شما عزیزان قرار دارد .

سه بعدی حرفه ای فرهنگسرا

سه بعدی حرفه ای پایان نامه مجتمع فرهنگی ، با نرم افزار فوق العاده تری دی مکس توسط طراحان حرفه ای سایت آرچینا مدل شده و با پلاگین ویری رندر گرفته شده است که شامل بنای ساختمان و کل سایت می باشد. تعداد این رندر ها ۵ عدد  است . ۳ عدد رندر دید انسانی و دو عدد رندر دید پرنده موجود است . کیفیت این رندرها فوق العاده بالاست .

پوستر فرهنگسرا

برای پروژه مجتمع فرهنگی هنری یک عدد پوستر با سایز ۹۰ * ۲۰۰ با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده و کیفیت آن ۳۰۰ DPI است که می توانید بدون افت کیفیت فایل را چاپ کنید . این پوستر شامل تمامی پلان ها و رندر های ذکر شده در بالا می باشند .

 

پایان نامه حرفه ای مجتمع فرهنگی
پایان نامه حرفه ای مجتمع فرهنگی

 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پایان نامه مجتمع فرهنگی ( فرهنگسرا ) با رویکرد هنری ویژه ارشد”