هر سوالی در رابطه با معماری دارید در اینجا بپرسید و جواب بگیرید.
+1 امتیاز
7 بازدید
توسط (180 امتیاز)

زمانی که ساخت یک پروژه به اتمام می رسد زمان آن است که نازک کاری روی دیوارها اعمال شود. اعمال کاغذ دیواری یک راه حل بسیار ساده است که میتواند رنگ و حال و هوای مناسب را به اتاق های شما بیاورد. نحوه محاسبه کاغذ دیواری بر اساس مساحت دیوارهایی می باشد که می خواهیم روی آنها کاغذ دیواری بچسبانیم، پس در وحله اول میباست نحوه محاسبه آنرا یاد بگیریم.
این مرحله برای محاسبه دیوارهایی با طول و عرض استاندارد بسیار ساده است، ولی در طراحی های پیچیده ممکن است خطاهایی بوجود آورد. 

زمانی که میخواهید از کاغذ دیواریهای ساده استفاده کنید، اولین قدم تعیین مساحت دیوار مورد نظر است. اگر ما می خواهیم یک دیوار کامل را با کاغذ بپوشانیم، در مرحله اول می بایست ارتفاع دیوار تا زیر سقف را در طول دیوار ضرب کنیم و بعد قسمت هایی که نباید پوشانده شوند را از مساحت آن کم کنیم

زمانی که ما طرح های پیچیده را انتخاب می کنیم، لازم است به این نکته دقت کنیم که ما می بایست کاغذ دیواری بیشتر از نیازمان بخریم و مقدار اضافه آن را نتوانیم در قسمت های دیگری استفاده کنیم.
در این موارد ما پیشنهاد میکنیم که به تعداد گل ها و یا نقوش تکرار شونده روی کاغذ دیواری دقت کنید، فواصل بین نقوش تکرار شونده را به درستی اندازه گیری کنید و سپس نسبت به خرید تعداد رول مورد نظر اقدام کنید.

گروه معماری آرکا

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

31 سوال

36 پاسخ

18 دیدگاه

76 کاربر

به انجمن تخصصی معماری آرچینا خوش آمدید٬ این یک سامانه‌ی پرسش و پاسخ در حوزه معماری است که فعالانه به بررسی پرسش‌ها و پاسخ به سوالات شما عزیزان می‌پردازد.

فروشگاه بزرگ معماری آرچینا - انواع پروژه معماری ( آموزشی، فرهنگی، درمانی، تجاری و اداری، ورزشی، اقامتی و گردشگری، مسکونی و چند منظوره)، پاورپوینت معماری، رساله و تحقیق و پایان نامه معماری، آموزش معماری (آبجکت و نرم افزار، آموزش اسکیس، آموزش تری‌دی‌مکس، آموزش فتوشاپ در معماری و ارائه فایلهای آماده داخلی)، مقاله معماری (دکوراسیون داخلی، طراحی نما ساختمان، سبک‌های را پوشش دهد.

...