پایان‌نامه در مقطع کارشناسی با عنوان طرح نهایی و در مقاطع ارشد و دکترا به طور تخصصی با نام «رساله و پایان‌نامه» توسط دانشجویان رشته معماری ارائه می‌شود. در دوران کارشناسی معمولاً سعی بر شناساندن مبانی نظری معماری و فضا به طور کلی به دانشجویان می‌باشد اما شناخت کاربردی‌تر و حرفه‌ای‌تر باید در مقاطع ارشد و دکترا در پروژه‌های مختلف عینی و ملموس توسط دانشجو انجام گیرد. تهیه پایان نامه نیازمند تخصص در این زمینه است. تیم فنی آرچینا با ارائه پایان نامه های حرفه‌ای معماری شما عزیزان را در ان زمینه یاری می کند. شما همراهان با دانلود پایان نامه معماری از آرچینا می توانید بالاترین نمره را در این بخش بدست آورید. پایان نامه معماری کارشناسی و پایان نامه کارشناسی ارشد معماری دو بخش اصلی پایان نامه های معماری ما هستند.

طرح نهایی معماری چیست؟ (پایان نامه معماری)

طرح نهایی معماری یا پایان نامه معماری یا تز: هر دانشجو در پایان دوران تحصیل به‌منظور اتمام کامل دوره و دریافت مدرک ملزم است که یک طرح نهایی یا پایان نامه ارائه دهد و این شامل دانشجویان رشته معماری نیز می‌شود. از آنجا که تهیه و ارائه پایان نامه های معماری امری زمان‌بر و تا حدود سخت است یکی از دغدغه‌های دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری معماری می‌باشد. با توجه به اینکه پایان نامه یکی از بخش‌های مهم دوره تحصیلی می‌باشد در دوره کارشناسی 6 واحد و در دوره دکتری 18 واحد را به این بخش اختصاص داده‌اند. اهمیت پایان نامه بر هیچ‌کس پوشیده نیست چرا که برای تهیه نیازمند تجزیه‌وتحلیل منطقی و انجام پژوهش و تحقیق‌های علمی است. هر دانشجو پس از انتخاب درس و استاد راهنما و پس از انتخاب و تأیید استاد از بین لیست موضوعات پایان نامه معماری، موضوع پایان‌نامه معماری مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را پیدا می‌کند و سپس اقدام به تحقیق و پژوهش درباره آن می‌نماید. (موضوعات اصلی در سایت آرچینا پایان نامه کارشناسی ارشد معماری و پایان نامه کارشناسی معماری هستند) سپس مرحله نگارش پایان نامه یا طرح نهایی را به انجام می‌رساند و در نهایت باید در جلسه دفاع پایان‌نامه حاضر گردد و از پایان نامه ارشد معماری یا کارشناسی ارشد معماری خود دفاع نماید.

نکات مهمی که باید هنگام انتخاب موضوع پایان نامه معماری در نظر داشته باشید.

از آنجا که انتخاب موضوعات جدید پایان نامه برای دانشجو امری بسیار مهم بوده لازم است در گزینش انتخاب موضوع پایان نامه ارشد معماری اهمیت زیادی قائل شد پایان نامه معماری بخصوص پایان نامه ارشد معماری و پایان نامه معماری کارشناسی باید بسیار کامل و با دقت در جزئیات انجام گیرد. برای تهیه پایان‌نامه پس از انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال باید پاورپوینت پایان‌نامه تهیه شود. همچنین داشتن مهارت در تعدادی از نرم‌افزارهای رشته معماری از قبیل Autocad 3ds max ، Archicad ، maya  ضروری می‌باشد.

با توجه به اینکه نگارش پایان نامه یا پایان نامه نویسی امری تخصصی است لازم است این کار توسط فرد یا افرادی متخصص انجام گیر تا دانشجو بالاترین نمره درسی را کسب و در نهایت مدرک تحصیلی خود را دریافت نماید. تیم فنی آرچینا متشکل از افراد متخصص با تشکیل یک گروه معماری اقدام به طراحی پایان نامه های حرفه‌ای می‌نماید و شما عزیزان را از این امر سخت و زمان‌بر بی نیاز می‌نماید. مشخصا تهیه پایان نامه کارشناسی معماری و پایان نامه کارشناسی ارشد معماری کار هر کسی نیست. بدین منظور می توانید بهترین پایان نامه های این دو مقطع را از ما بخواهید.

ویژگی های پایان نامه تخصصی کارشناسی ارشد معماری حرفه‌ای

همانطور که در بالا ذکر کردیم برای تهیه یک پایان نامه معماری با طراحی حرفه‌ای نیازمند داشتن تخصص در زمینه پایان نامه نویسی است تا جاییکه امروزه این عمل را علم پایان نامه نویسی می‌نامند. پایان نامه تخصصی کارشناسی ارشد معماری همانطور که از نامش پیداست باید بصورت تخصصی طراحی گردد و با توجه به نیازهای دانشجو و موضوع انتخابی او ارائه گردد. تحقیق و پژوهش مرحله اول در باب موضوع انتخابی پایان نامه است که جزو لاینفک و الزامی طراحی پایان نامه است. یک پایان نامه خوب باید دارای طراحی اختصاصی بوده و تمامی نکات و استاندارد ها و اصول نگارش در آن رعایت شده باشد. پایان نامه های رشته معماری بخصوص پایان نامه معماری کارشناسی و پایان نامه ارشد معماری نسبت به دیگر رشته ها دارای جزئیات و ضوابط بیشتری است و جدای از بحث نگارش متن و پاورپوینت و ررساله پایان نامه، بحث طراحی آن است که باید بصورت بسیار ویژه طراحی گردد.

دانلود پایان نامه معماری ارشد

ما در آرچینا سعی کرده‌ایم نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و متناسب با آنها پروژه‌ها و پایان نامه ارشد معماری و پایان نامه معماری کارشناسی فوق‌العاده‌ای را در دسته‌بندی‌های جداگانه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین بهره را از آنها کسب نمایید. هر دانشجو با خرید پایان نامه ارشد معماری می‌تواند بدون اتلاف وقت و بدون هیچ دغدغه فکری اقدام به خرید و دانلود پایان نامه معماری ارشد نماید. پایان نامه های ارائه شده در آرچینا بصورت تخصصی تهیه و تدوین شده‌اند و بصورت کامل و حرفه‌ای و بدون هیچگونه محتوای تکراری و بیهوده ارائه شده‌اند. از آنجا که انجام پایان نامه امری سخت و زمان‌بر است شما عزیزان فقط با پرداخت وجهی بسیار پایین‌تر صاحب یک پایان نامه معماری ارشد با طراحی شیک و اختصاصی شوید.

نحوه سفارش و خرید پایان نامه معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد

ما در آرچینا بسته به موضوعات خاص برای طرح نهایی کارشناسی معماری و ارشد پایان نامه معماری کارشناسی و پایان نامه ارشد معماریم تفاوتی را در سایت قرار داده‌ایم که پس از پرداخت هزینه آن می‌توانید آن را دانلود نمایید اما اگر خواهان یک طرح نهایی حرفه‌ای از بین موضوعات جدید پایان نامه معماری هستید میتوانید از طریق شماره تماس اعلام شده در سایت با ما در ارتباط باشید و با ارائه موضوع پایان نامه خود و بررسی و مشاوره تیم فنی آرچینا یکی از برترین پایان نامه های معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای خود برگزینید و پس از پرداخت هزینه فایل‌های پایان نامه برای شما عزیزان ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که تیم فنی سایت تا زمان ارائه پایان نامه شما حامی و راهنمای شما عزیزان است و هر مشکلی در زمینه پایان نامه خریداری شده داشتید میتوانید با ما در میان بگذارید تا با بررسی و حل مشکل نهایت رضایت خاطر شما عزیزان را بدست آوریم.

قابل توجه است که تمامی پایان نامه های ما کامل بوده و حاوی تمامی فایلهای لازم است. از بین نمونه موضوعات پایان نامه های معماری میتوان به موضوعات زیر اشاره نمود:

  • پایان نامه خانه سالمندان
  • پایان نامه کودکان بی سر پرست
  • پایان نامه مرکز ترک اعتیاد
  • پایان نامه مجموعه ورزشی بانوان
  • پایان نامه طراحی مهد کودک
  • پایان نامه موزه فرش
  • پایان نامه مدرسه

برای خرید و دانلود پایان نامه های معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد که در هیچ کجا یافت نمی‌شوند از طریق شماره تماس اعلام شده با ما در ارتباط باشید. 09120332191

نمایش 1–12 از 22 نتیجه

پایان نامه کامل موزه هنرهای مفهومی به همراه 3D و تمام فایلها

199.000 تومان
پایان نامه کامل موزه هنرهای مفهومی شامل تمام فایل های معماری اتوکدی پایان نامه موزه ، سه بعدی حرفه ای ، کانسپت و ایده اولیه‌ی طراحی موزه

پایان نامه مجتمع تفریحی توریستی [پروژه معماری 100٪ ویژه]

124.000 تومان
پایان نامه مجتمع تفریحی توریستی یکی از کاملترین پروژه های معماری وبسایت آرچینا است که در موضوعات تفریحی رفاهی و تفریحی توریستی جای می گیرد و بصورت بسیار ویژه طراحی و ارائه شده است.

پروژه طرح 3 موزه هنر های معاصر (طراحی فوق العاده شیک و زیبا)

100.000 تومان
این پروژه طرح 3 موزه بسیار با دقت و با رعایت استانداردها و ضوابط معماری انجام شده و طرح و فرم ساختمان از اسکیس های اولیه تا ترکیبات نهایی طرح در این پروژه موزه هنرهای معاصر ارائه شده است.

پروژه و پایان نامه هتل 5 ستاره با طراحی معماری بسیار عالی و زیبا

187.000 تومان
پایان نامه هتل 5 ستاره در ۲۲ طبقه شامل تمامی شیت های معماری از قبیل پلان ها، نما ها، برش ها، 3بعدی حرفه ای و پوستر با کیفیت بالا از یک پروژه هتل بسیار زیبا و حرفه ای می باشد.

دانلود پایان نامه ترمینال مسافربری با طراحی بسیار زیبا و اختصاصی

389.000 تومان
پایان نامه ترمینال مسافربری بصورت کامل شامل شیت های معماری از جمله سایت پلان،پلان های معماری مبلمان شده،برش ها، نماها و سه بعدی حرفه ای در پایان نامه معماری پایانه مسافربری می باشد.

دانلود پایان نامه موزه با رویکرد معماری پایدار

129.000 تومان
دانلود پایان نامه موزه با رویکرد معماری پایدار حاوی تمامی شیت های معماری از قبیل پلان ها ،نماها ، برش ها ، سایت پلان و سه بعدی حرفه ای داخلی و خارجی

دانلود پروژه طراحی فرهنگسرا الهام گرفته از معماری ایرانی

389.000 تومان
پروژه طراحی فرهنگسرا الهام گرفته از معماری ایرانی کامل شامل تمام شیت های معماری فرهنگسرا : پلان ها،نما،برش،پلان آکس بندی و پلان مبلمان،روند طراحی و کانسپت اولیه،3 بعدی حرفه ای،رساله و پوستر نهایی

دانلود پروژه طراحی معماری فرهنگسرا ( پایان نامه مجتمع فرهنگی) – ویژه ارشد

239.000 تومان
پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ویژه ارشد شامل تمام شیت های معماری ، سه بعدی و پوستر (ویژه ارشد)

دانلود پروژه کامل طراحی معماری ایستگاه آتش نشانی به همراه تمام پلان ها

قیمت اصلی 280.000 تومان بود.قیمت فعلی 188.000 تومان است.
پروژه طراحی معماری ایستگاه آتش نشانی یکی از کاملترین محصولات فروشگاه معماری آرچینا است که بصورت خاص طراحی شده و تمام فایلهای طراحی معماری پروژه را داراست.

دانلود رساله فرهنگسرای هنر [کاملا تخصصی]

68.000 تومان
دانلود رساله فرهنگسرای هنر تهیه شده بصورت کاملا تخصصی در 152 صفحه word همراه با چکیده انگلیسی این رساله فرهنگسرا، مناسب برای پایان نامه

دانلود رساله کامل سینما همراه با مبانی نظری و برنامه فیزیکی سینما

45.000 تومان
دانلود رساله طراحی سینما ( مطالعات سینما ) شامل مبانی نظری سینما، استانداردهای طراحی و برنامه فیزیکی سینما و تحلیل چند نمونه موردی سینما می باشد.

دانلود رساله کلینیک درمانی ( رساله کامل درمانگاه )

39.000 تومان
رساله کلینیک درمانی شامل شناخت كلي بيمارستان، بررسي بستر و اقليم سایت ، تقسيم‌بندي كلي مناطق بيمارستان ، بررسي نمونه های موردی ، معماري داخلي بيمارستان و …