رساله و پایان نامه معماری

پایان‌نامه ، در مقطع کارشناسی  با عنوان طرح نهایی و در مقاطع ارشد و  دکترا ، به طور تخصصی با نام “رساله و پایان نامه”  توسط دانشجویان رشته معماری ارائه می شود .

رساله و پایان نامه معماری
رساله و پایان نامه معماری

در دوران کارشناسی ،  معمولاً سعی بر شناساندن مبانی نظری معماری و فضا به طور کلی ،  به دانشجویان می باشد . اما شناخت کاربردی  تر و حرفه ای تر باید در مقاطع  ارشد و دکترا در پروژه‌های مختلف  عینی و ملموس توسط دانشجو انجام گیرد .

پایان نامه معماری باید بسیار کامل و با دقت در جزئیات انجام  گیرد . برای تهیه پایان‌نامه معماری ، پس از انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال ، باید پاورپوینت پایان‌نامه تهیه شود . همچنین داشتن مهارت در تعدادی از نرم افزارهای رشته معماری از قبیل Autocad 3ds max  ، Archicad  ، maya ضروری می باشد .

ما در وبسایت آرچینا سعی کرده‌ایم . نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و متناسب با آنها پروژه‌های فوق العاده‌ای را در دسته‌بندی‌های جداگانه، خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین بهره را از آنها کسب نمایید.

به بالای صفحه بردن
فرم ورود

دانلود پایان نامه معماری

برای خرید و دانلود پایان نامه های معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد که در هیچ کجا یافت نمی‌شوند از طریق شماره تماس زیر با ما در ارتباط باشید.

  • لوکس و حرفه‌ای
  • اختصاصی
  • قیمت مناسب