پایان‌نامه ، در مقطع کارشناسی  با عنوان طرح نهایی و در مقاطع ارشد و  دکترا ، به طور تخصصی با نام “رساله و پایان نامه”  توسط دانشجویان رشته معماری ارائه می شود .

رساله و پایان نامه معماری
رساله و پایان نامه معماری

در دوران کارشناسی ،  معمولاً سعی بر شناساندن مبانی نظری معماری و فضا به طور کلی ،  به دانشجویان می باشد . اما شناخت کاربردی  تر و حرفه ای تر باید در مقاطع  ارشد و دکترا در پروژه‌های مختلف  عینی و ملموس توسط دانشجو انجام گیرد .

پایان نامه معماری باید بسیار کامل و با دقت در جزئیات انجام  گیرد . برای تهیه پایان‌نامه معماری ، پس از انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال ، باید پاورپوینت پایان‌نامه تهیه شود . همچنین داشتن مهارت در تعدادی از نرم افزارهای رشته معماری از قبیل Autocad 3ds max  ، Archicad  ، maya ضروری می باشد .

ما در وبسایت آرچینا سعی کرده‌ایم . نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و متناسب با آنها پروژه‌های فوق العاده‌ای را در دسته‌بندی‌های جداگانه، خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین بهره را از آنها کسب نمایید.

59,000 تومان

پایان نامه ترمینال مسافربری به صورت کامل شامل شیت های معماری از جمله سایت پلان ، پلان های معماری مبلمان شده ، برش ها ، نماها و سه بعدی حرفه ای ترمینال می باشد .

69,000 تومان

پایان نامه کامل موزه هنرهای مفهومی شامل تمام فایل های معماری اتوکدی پایان نامه موزه ، سه بعدی حرفه ای ، کانسپت و ایده اولیه‌ی طراحی موزه

49,000 تومان

پایان نامه مجتمع تفریحی توریستی یکی از کاملترین پروژه های معماری وبسایت آرچینا است که در موضوعات تفریحی رفاهی و تفریحی توریستی جای می گیرد.

پروژه معماری فرهنگی

پروژه طرح 3 موزه هنر های معاصر

49,000 تومان

این پروژه طرح 3 موزه بسیار با دقت و با رعایت ضوابط معماری انجام شده و طرح و فرم ساختمان از اسکیس های اولیه تا ترکیبات نهایی طرح در این محصول موجود است.

79,000 تومان

دانلود پایان نامه موزه با رویکرد معماری پایدار حاوی تمامی شیت های معماری از قبیل پلان ها ،نماها ، برش ها ، سایت پلان و سه بعدی حرفه ای داخلی و خارجی

59,000 تومان

پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ویژه ارشد شامل تمام شیت های معماری ، سه بعدی و پوستر (ویژه ارشد)

38,000 تومان

دانلود رساله فرهنگسرای هنر تهیه شده بصورت کاملا تخصصی در 152 صفحه word همراه با چکیده انگلیسی و تمامی نقشه ها و سه بعدی این رساله فرهنگسرا، مناسب برای پایان نامه

39,000 تومان

دانلود رساله طراحی سینما ( مطالعات سینما ) شامل مبانی نظری سینما، استانداردهای طراحی و برنامه فیزیکی سینما و تحلیل چند نمونه موردی سینما می باشد.

39,000 تومان

رساله کلینیک درمانی شامل شناخت كلي بيمارستان، بررسي بستر و اقليم سایت ، تقسيم‌بندي كلي مناطق بيمارستان ، بررسي نمونه های موردی ، معماري داخلي بيمارستان و …

39,000 تومان

دانلود رساله مجتمع تجاری تفریحی بصورت کامل و جامع حاوی شناخت و تعريف موضوع، بررسي نمونه‌هاي موردي، تحليل سايت و مكان يابي پروژه، برنامه فیزیکی و استانداردهای طراحی و فرآيند طراحي

35,000 تومان

رساله موزه جنگ در 5 فصل کامل به صورت فایل word در 130 صفحه همراه با مطالبی ویژه در رابطه با موزه جنگ ارائه شده است.

رساله و پایان نامه معماری

دانلود رساله هتل 5 ستاره به صورت کامل

35,000 تومان

رساله هتل 5 ستاره به صورت کامل شامل برنامه فیزیکی ، مطالعات هتل ، نمونه های موردی هتل و … با فرمت word و در 140 صفحه