رساله و پایان نامه معماری

نمایش 1–12 از 22 نتیجه

پایان‌نامه ، در مقطع کارشناسی  با عنوان طرح نهایی و در مقاطع ارشد و  دکترا ، به طور تخصصی با نام “رساله و پایان نامه”  توسط دانشجویان رشته معماری ارائه می شود .

رساله و پایان نامه معماری
رساله و پایان نامه معماری

در دوران کارشناسی ،  معمولاً سعی بر شناساندن مبانی نظری معماری و فضا به طور کلی ،  به دانشجویان می باشد . اما شناخت کاربردی  تر و حرفه ای تر باید در مقاطع  ارشد و دکترا در پروژه‌های مختلف  عینی و ملموس توسط دانشجو انجام گیرد .

پایان نامه معماری باید بسیار کامل و با دقت در جزئیات انجام  گیرد . برای تهیه پایان‌نامه معماری ، پس از انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال ، باید پاورپوینت پایان‌نامه تهیه شود . همچنین داشتن مهارت در تعدادی از نرم افزارهای رشته معماری از قبیل Autocad 3ds max  ، Archicad  ، maya ضروری می باشد .

ما در وبسایت آرچینا سعی کرده‌ایم . نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و متناسب با آنها پروژه‌های فوق العاده‌ای را در دسته‌بندی‌های جداگانه، خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین بهره را از آنها کسب نمایید.

159,000 تومان

پایان نامه کامل موزه هنرهای مفهومی شامل تمام فایل های معماری اتوکدی پایان نامه موزه ، سه بعدی حرفه ای ، کانسپت و ایده اولیه‌ی طراحی موزه

54,000 تومان

پایان نامه مجتمع تفریحی توریستی یکی از کاملترین پروژه های معماری وبسایت آرچینا است که در موضوعات تفریحی رفاهی و تفریحی توریستی جای می گیرد و بصورت بسیار ویژه طراحی و ارائه شده است.

55,000 تومان

این پروژه طرح 3 موزه بسیار با دقت و با رعایت استانداردها و ضوابط معماری انجام شده و طرح و فرم ساختمان از اسکیس های اولیه تا ترکیبات نهایی طرح در این پروژه موزه هنرهای معاصر ارائه شده است.

ویژه
92,000 تومان

پایان نامه هتل 5 ستاره در ۲۲ طبقه شامل تمامی شیت های معماری از قبیل پلان ها، نما ها، برش ها، 3بعدی حرفه ای و پوستر با کیفیت بالا از یک پروژه هتل بسیار زیبا و حرفه ای می باشد.

156,000 تومان

پایان نامه ترمینال مسافربری بصورت کامل شامل شیت های معماری از جمله سایت پلان،پلان های معماری مبلمان شده،برش ها، نماها و سه بعدی حرفه ای در پایان نامه معماری پایانه مسافربری می باشد.

79,000 تومان

دانلود پایان نامه موزه با رویکرد معماری پایدار حاوی تمامی شیت های معماری از قبیل پلان ها ،نماها ، برش ها ، سایت پلان و سه بعدی حرفه ای داخلی و خارجی

محصول طلایی
179,000 تومان

پروژه طراحی فرهنگسرا الهام گرفته از معماری ایرانی کامل شامل تمام شیت های معماری فرهنگسرا : پلان ها،نما،برش،پلان آکس بندی و پلان مبلمان،روند طراحی و کانسپت اولیه،3 بعدی حرفه ای،رساله و پوستر نهایی

119,000 تومان

پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ویژه ارشد شامل تمام شیت های معماری ، سه بعدی و پوستر (ویژه ارشد)

حراج!
ویژه
155,000 تومان 128,000 تومان

پروژه طراحی معماری ایستگاه آتش نشانی یکی از کاملترین محصولات فروشگاه معماری آرچینا است که بصورت خاص طراحی شده و تمام فایلهای طراحی معماری پروژه را داراست.

38,000 تومان

دانلود رساله فرهنگسرای هنر تهیه شده بصورت کاملا تخصصی در 152 صفحه word همراه با چکیده انگلیسی این رساله فرهنگسرا، مناسب برای پایان نامه

39,000 تومان

دانلود رساله طراحی سینما ( مطالعات سینما ) شامل مبانی نظری سینما، استانداردهای طراحی و برنامه فیزیکی سینما و تحلیل چند نمونه موردی سینما می باشد.

39,000 تومان

رساله کلینیک درمانی شامل شناخت كلي بيمارستان، بررسي بستر و اقليم سایت ، تقسيم‌بندي كلي مناطق بيمارستان ، بررسي نمونه های موردی ، معماري داخلي بيمارستان و …