پایان‌نامه در مقطع کارشناسی با عنوان طرح نهایی و در مقاطع ارشد و دکترا به طور تخصصی با نام «رساله و پایان‌نامه» توسط دانشجویان رشته معماری ارائه می‌شود. در دوران کارشناسی معمولاً سعی بر شناساندن مبانی نظری معماری و فضا به طور کلی به دانشجویان می‌باشد اما شناخت کاربردی‌تر و حرفه‌ای‌تر باید در مقاطع ارشد و دکترا در پروژه‌های مختلف عینی و ملموس توسط دانشجو انجام گیرد. تهیه پایان نامه نیازمند تخصص در این زمینه است. تیم فنی آرچینا با ارائه پایان نامه های حرفه‌ای معماری شما عزیزان را در ان زمینه یاری می کند. شما همراهان با دانلود پایان نامه معماری از آرچینا می توانید بالاترین نمره را در این بخش بدست آورید. پایان نامه معماری کارشناسی و پایان نامه کارشناسی ارشد معماری دو بخش اصلی پایان نامه های معماری ما هستند.

طرح نهایی معماری چیست؟ (پایان نامه معماری)

طرح نهایی معماری یا پایان نامه معماری یا تز: هر دانشجو در پایان دوران تحصیل به‌منظور اتمام کامل دوره و دریافت مدرک ملزم است که یک طرح نهایی یا پایان نامه ارائه دهد و این شامل دانشجویان رشته معماری نیز می‌شود. از آنجا که تهیه و ارائه پایان نامه های معماری امری زمان‌بر و تا حدود سخت است یکی از دغدغه‌های دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری معماری می‌باشد. با توجه به اینکه پایان نامه یکی از بخش‌های مهم دوره تحصیلی می‌باشد در دوره کارشناسی 6 واحد و در دوره دکتری 18 واحد را به این بخش اختصاص داده‌اند. اهمیت پایان نامه بر هیچ‌کس پوشیده نیست چرا که برای تهیه نیازمند تجزیه‌وتحلیل منطقی و انجام پژوهش و تحقیق‌های علمی است. هر دانشجو پس از انتخاب درس و استاد راهنما و پس از انتخاب و تأیید استاد از بین لیست موضوعات پایان نامه معماری، موضوع پایان‌نامه معماری مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد خود را پیدا می‌کند و سپس اقدام به تحقیق و پژوهش درباره آن می‌نماید. (موضوعات اصلی در سایت آرچینا پایان نامه کارشناسی ارشد معماری و پایان نامه کارشناسی معماری هستند) سپس مرحله نگارش پایان نامه یا طرح نهایی را به انجام می‌رساند و در نهایت باید در جلسه دفاع پایان‌نامه حاضر گردد و از پایان نامه ارشد معماری یا کارشناسی ارشد معماری خود دفاع نماید.

نکات مهمی که باید هنگام انتخاب موضوع پایان نامه معماری در نظر داشته باشید.

از آنجا که انتخاب موضوعات جدید پایان نامه برای دانشجو امری بسیار مهم بوده لازم است در گزینش انتخاب موضوع پایان نامه ارشد معماری اهمیت زیادی قائل شد پایان نامه معماری بخصوص پایان نامه ارشد معماری و پایان نامه معماری کارشناسی باید بسیار کامل و با دقت در جزئیات انجام گیرد. برای تهیه پایان‌نامه پس از انتخاب موضوع و تهیه پروپوزال باید پاورپوینت پایان‌نامه تهیه شود. همچنین داشتن مهارت در تعدادی از نرم‌افزارهای رشته معماری از قبیل Autocad 3ds max ، Archicad ، maya  ضروری می‌باشد.

با توجه به اینکه نگارش پایان نامه یا پایان نامه نویسی امری تخصصی است لازم است این کار توسط فرد یا افرادی متخصص انجام گیر تا دانشجو بالاترین نمره درسی را کسب و در نهایت مدرک تحصیلی خود را دریافت نماید. تیم فنی آرچینا متشکل از افراد متخصص با تشکیل یک گروه معماری اقدام به طراحی پایان نامه های حرفه‌ای می‌نماید و شما عزیزان را از این امر سخت و زمان‌بر بی نیاز می‌نماید. مشخصا تهیه پایان نامه کارشناسی معماری و پایان نامه کارشناسی ارشد معماری کار هر کسی نیست. بدین منظور می توانید بهترین پایان نامه های این دو مقطع را از ما بخواهید.

ویژگی های پایان نامه تخصصی کارشناسی ارشد معماری حرفه‌ای

همانطور که در بالا ذکر کردیم برای تهیه یک پایان نامه معماری با طراحی حرفه‌ای نیازمند داشتن تخصص در زمینه پایان نامه نویسی است تا جاییکه امروزه این عمل را علم پایان نامه نویسی می‌نامند. پایان نامه تخصصی کارشناسی ارشد معماری همانطور که از نامش پیداست باید بصورت تخصصی طراحی گردد و با توجه به نیازهای دانشجو و موضوع انتخابی او ارائه گردد. تحقیق و پژوهش مرحله اول در باب موضوع انتخابی پایان نامه است که جزو لاینفک و الزامی طراحی پایان نامه است. یک پایان نامه خوب باید دارای طراحی اختصاصی بوده و تمامی نکات و استاندارد ها و اصول نگارش در آن رعایت شده باشد. پایان نامه های رشته معماری بخصوص پایان نامه معماری کارشناسی و پایان نامه ارشد معماری نسبت به دیگر رشته ها دارای جزئیات و ضوابط بیشتری است و جدای از بحث نگارش متن و پاورپوینت و ررساله پایان نامه، بحث طراحی آن است که باید بصورت بسیار ویژه طراحی گردد.

دانلود پایان نامه معماری ارشد

ما در آرچینا سعی کرده‌ایم نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و متناسب با آنها پروژه‌ها و پایان نامه ارشد معماری و پایان نامه معماری کارشناسی فوق‌العاده‌ای را در دسته‌بندی‌های جداگانه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم تا شما بتوانید بهترین بهره را از آنها کسب نمایید. هر دانشجو با خرید پایان نامه ارشد معماری می‌تواند بدون اتلاف وقت و بدون هیچ دغدغه فکری اقدام به خرید و دانلود پایان نامه معماری ارشد نماید. پایان نامه های ارائه شده در آرچینا بصورت تخصصی تهیه و تدوین شده‌اند و بصورت کامل و حرفه‌ای و بدون هیچگونه محتوای تکراری و بیهوده ارائه شده‌اند. از آنجا که انجام پایان نامه امری سخت و زمان‌بر است شما عزیزان فقط با پرداخت وجهی بسیار پایین‌تر صاحب یک پایان نامه معماری ارشد با طراحی شیک و اختصاصی شوید.

نحوه سفارش و خرید پایان نامه معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد

ما در آرچینا بسته به موضوعات خاص برای طرح نهایی کارشناسی معماری و ارشد پایان نامه معماری کارشناسی و پایان نامه ارشد معماریم تفاوتی را در سایت قرار داده‌ایم که پس از پرداخت هزینه آن می‌توانید آن را دانلود نمایید اما اگر خواهان یک طرح نهایی حرفه‌ای از بین موضوعات جدید پایان نامه معماری هستید میتوانید از طریق شماره تماس اعلام شده در سایت با ما در ارتباط باشید و با ارائه موضوع پایان نامه خود و بررسی و مشاوره تیم فنی آرچینا یکی از برترین پایان نامه های معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد را برای خود برگزینید و پس از پرداخت هزینه فایل‌های پایان نامه برای شما عزیزان ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که تیم فنی سایت تا زمان ارائه پایان نامه شما حامی و راهنمای شما عزیزان است و هر مشکلی در زمینه پایان نامه خریداری شده داشتید میتوانید با ما در میان بگذارید تا با بررسی و حل مشکل نهایت رضایت خاطر شما عزیزان را بدست آوریم.

قابل توجه است که تمامی پایان نامه های ما کامل بوده و حاوی تمامی فایلهای لازم است. از بین نمونه موضوعات پایان نامه های معماری میتوان به موضوعات زیر اشاره نمود:

  • پایان نامه خانه سالمندان
  • پایان نامه کودکان بی سر پرست
  • پایان نامه مرکز ترک اعتیاد
  • پایان نامه مجموعه ورزشی بانوان
  • پایان نامه طراحی مهد کودک
  • پایان نامه موزه فرش
  • پایان نامه مدرسه

برای خرید و دانلود پایان نامه های معماری کارشناسی و کارشناسی ارشد که در هیچ کجا یافت نمی‌شوند از طریق شماره تماس اعلام شده با ما در ارتباط باشید. 09120332191