پاورپوینت معماری

Showing 1–12 of 35 results

در دنیای همواره در حال پیشرفت امروزی ، با توجه به گسترش علم و تکنولوژی ،  روز به روز ؛ دامنه‌ی علم معماری نیز گسترده‌‌تر می‌شود . انواع بناها، انواع سبک‌های معماری و انواع گرایش‌های متفاوتی در معماری پدید آمده است. بنابراین دانشجو برای ارائه تحقیق مناسب نیاز به انواع مقالات، پاورپوینت ها و کتب کامل معماری دارد .

معماری تلفیقی از هنر و علم است. انتظار می‌رود اولاً، موضوع انتخابی دانشجو برای پاورپوینت ، همگام با مسائل جهانی  و در جهت تعدیل آنها ، ثانیاً ، همراه با مسائل زیبا شناسی و هنری باشد که این اصول ، باید در پاورپوینت وی نمود پیدا کند.

پاورپوینت معماری
دانلود پاورپوینت های معماری – آرچینا

ما در وبسایت آرچینا سعی کرده‌ایم، نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و آنها را دسته بندی کرده و در قالب پاورپوینت هایی که از منابع معتبر استخراج و تعریف شده است را در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار بدهیم.

9,900 تومان

در پاورپوینت تحلیل و بررسی حوزه های بیمارستان حوزه های اداری ، بستری ، درمانگاه ، اورژانس و... تعریف می‌شود و انواع ریزفضاهای این حوزه ها ، همراه با استانداردهای جهانی آنها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

11,500 تومان

پاورپوینت تحلیل میدان نقش جهان اصفهان به معرفی تاریخچه این میدان ، بناهای ارزشمند اطراف آن ، تناسبات و هندسه کلی این میدان ، همراه با پلان ها و تصاویر هوایی از تک تک اجزا می پردازد.

5,500 تومان

پاورپوینت خانه آبشار به بررسی سبک معماری ارگانیک و ایده طراحی این خانه مشهور می‌پردازد. فرانک لوید رایت معمار این بنا حداقل دخالت در محیط طبیعی و پیوند خانه با محیط پیرامون را همیشه الگوی طراحی قرار داده است.

7,500 تومان

در پاورپوینت معماری شهر هوشمند ، به شناخت تعاریف و محورهای عملکردی شهر هوشمند پرداخته می شود. تفاوت بین شهر هوشمند و شهر الکترونیکی در ادامه بیان می شود.

9,700 تومان

در پاورپوینت سیستم نوین سقف LCP ما به معرفی این سیستم ، شناخت مزایا و معایب ، مراحل و نحوه ی اجرای آن می پردازیم و برتری این سیستم سقفی نسبت به سایر سقف ها را بیان می کنیم.

12,600 تومان

در پاورپوینت معماری پله  اجزا ، انواع شکل ها و انواع مصالح ساخت پله توصیف شده است . پلکان فولادی  ،بتنی ، چوبی ، پلکسی جزو انواع پلکان می باشند . پلکان بتنی عموما به عنوان پله فرار نیز کاربرد دارد.

7,900 تومان

در پاورپوینت معماری تحلیل ویلا ساوا ، سبک طراحی بنا ، کانسپت و حجم معماری ، محورهای طراحی ، ریزفضاها ، پلان ها  ،مقاطع ، طراحی داخلی  ، نحوه نورگیری  ، مصالح و هرآنچه به کامل شدن تحقیق شما کمک کند ، قرار داده شده است .

9,900 تومان

در پاورپوینت معماری خانه های خورشیدی ، ما به شناخت انواع انرژی های نو از جمله انرژی خورشیدی می پردازیم و روش های تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی قابل استفاده در ساختمان ر ابررسی می کنیم ونمونه هایی ازشهرهای با خانه های خورشیدی را نام می بریم.

6,500 تومان

در پاورپوینت معماری خانه هوشمند ، ما با انواع سیستم های هوشمند سازی خانه ها آشنا می شویم . امکانات ، اهداف و وظایف سیستم مدیریت هوشمند را بررسی می کنیم و نمونه هایی از شهرهای با خانه های هوشمند را نام می بریم.

7,500 تومان

در پاورپوینت " تفاوت سبک دیکانستراکشن و فولدینگ " به معرفی این دو سبک ، تفاوت ها ، ویژگی ها ، معماران مشهور و بناهای ساخته شده در هر سبک  می پردازیم .

9,700 تومان

در پاورپوینت انواع قراردادهای پیمانکاری برای درس مدیریت پروژه ، به تعریف کلی از قرارداد ، انواع سیستم های اجرای پروژه ، روش های برنامه ریزی شبکه و سیستم محاسبات زمان پروژه پرداخته ایم و چند نمونه قرارداد کامل پیمانکاری را نیز برای شما عزیزان در ادامه مطلب قرار داده ایم.

9,700 تومان

در پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای ارسباران موقعیت ، ریزفضاها و کیفیت بصری این بنا ذکر شده است . پلان طبقات این بنا به همراه تصاویری از نمای ساختمان در پاورپوینت موجود می باشد.