در دنیای همواره در حال پیشرفت امروزی ، با توجه به گسترش علم و تکنولوژی ،  روز به روز ؛ دامنه‌ی علم معماری نیز گسترده‌‌تر می‌شود . انواع بناها، انواع سبک‌های معماری و انواع گرایش‌های متفاوتی در معماری پدید آمده است. بنابراین دانشجو برای ارائه تحقیق مناسب نیاز به انواع مقالات، پاورپوینت ها و کتب کامل معماری دارد .

معماری تلفیقی از هنر و علم است. انتظار می‌رود اولاً، موضوع انتخابی دانشجو برای پاورپوینت ، همگام با مسائل جهانی  و در جهت تعدیل آنها ، ثانیاً ، همراه با مسائل زیبا شناسی و هنری باشد که این اصول ، باید در پاورپوینت وی نمود پیدا کند.

پاورپوینت معماری

دانلود پاورپوینت های معماری – آرچینا

ما در وبسایت آرچینا سعی کرده‌ایم، نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و آنها را دسته بندی کرده و در قالب پاورپوینت هایی که از منابع معتبر استخراج و تعریف شده است را در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار بدهیم.

نمایش 1–12 از 54 نتیجه

اصول ساختمان سازی مدرن (مبانی و ضوابط): دانلود پاورپوینت معماری

25.600 تومان
پاورپوینت اصول ساختمان سازی تحقیقی بسیار کامل و جامع برای درس ساختمان 2 بهمراه تصاویری شیک و زیبا در باب نکات و ضوابط و مراحل اولیه پی سازی و ساختمان سازی مدرن در ایران است.

پاورپوینت اتصالات سازه های فلزی (تحلیل کامل انواع اتصالات سازه های فولادی)

29.900 تومان
در پاورپوینت معماری اتصالات سازه های فلزی به تعریف سازه های فولادی و انواع اتصالات در ساختمانهای فولادی شامل اتصالات پای ستون، اتصالات تیر به ستون، اتصال دو تیر آهن به هم و تولید ستون یا تیر دوبل و اتصال بادبند ها به ستون ها و تیرها و... پرداخته می‌شود.

پاورپوینت اختصاصی مسجد جامع علي شاه تبريز (معماری + تاریخچه)

24.500 تومان
پاورپوینت مسجد جامع علي شاه تبريز محصول جدید فروشگاه معماری آرچینا است که بصورت کاملا اختصاصی در باب مسجد علی شاه تبریز بصورت فایل پاورپوینت تهیه و تدوین و ارائه شده است.

پاورپوینت بررسی موزه هنرهای عالی آتلانتا [تجزیه و تحلیل دقیق معماری بنا]

22.900 تومان
پاورپوینت موزه هنرهای عالی آتلانتا شامل اطلاعات کافی درباره طراح معمار این بنا ، سبک طراحی و محورهای طراحی  می باشد. ریزفضا ها ، پلان ها ، فرم و نمای ساختمان همراه با تصاویر و دیاگرام ، همگی در ادامه پاورپوینت آمده اند.

پاورپوینت تحلیل ابعاد و اندازه استاندارد طراحی مجتمع مسکونی

26.800 تومان
پاورپوینت تحلیل ابعاد و اندازه استاندارد طراحی مجتمع مسکونی به شناخت فضاها به منظور تحلیل مساحت و بررسی ابعاد فضاها در برای طراحی استاندارد مجتمع مسکونی میپردازد.

پاورپوینت تحلیل دانشکده معماری (بررسی دقیق ریز فضاها)

24.600 تومان
در پاورپوینت تحلیل و بررسی ریز فضاهای دانشکده معماری به معرفی فضاهای طرح‌ ریزی شده برای هر دانشکده به طور عام و اجزای دانشکده معماری به همراه چند نمونه موفق طراحی دانشکده پرداخته می شود .

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای ارسباران (کامل و جامع)

22.700 تومان
در پاورپوینت نقد و تحلیل فرهنگسرای ارسباران موقعیت، ریزفضاها و کیفیت بصری این بنا ذکر شده است. پلان طبقات این بنا به همراه تصاویری از نمای ساختمان مجتمع فرهنگی ارسباران در پاورپوینت موجود می‌باشد.

پاورپوینت تحلیل ویلا ساوا در ۵۳ اسلاید با تصاویر فوق العاده زیبا

30.900 تومان
در پاورپوینت معماری تحلیل ویلا ساوا سبک طراحی بنا، کانسپت و حجم معماری، محورهای طراحی، ریزفضاها، پلان ها، مقاطع، طراحی داخلی، نحوه نورگیری، مصالح و هرآنچه به کامل شدن تحقیق شما کمک کند قرار داده شده است.

پاورپوینت خانه خورشیدی – تحلیل و کاربرد انرژی خورشیدی در ساختمان سازی

24.200 تومان
در پاورپوینت خانه خورشیدی ما به شناخت انواع انرژی‌های نو از جمله انرژی خورشیدی می‌پردازیم و روش‌های تبدیل انرژی خورشیدی به انرژی قابل‌استفاده در ساختمان را بررسی می‌کنیم و نمونه‌هایی از شهرهای با خانه‌های خورشیدی را نام می‌بریم.

پاورپوینت خانه عباسیان کاشان – تحلیل کامل معماری مرمت ابنیه تاریخی

25.500 تومان
کاملترین پاورپوینت خانه عباسیان کاشان با هدف تحلیل معماری مرمت و بازسازی بنای تاریخی خانه عباسیان را به همراه تصاویر ویژه از طراحی داخلی و خارجی بنا از سایت آرچینا دانلود نمایید.

پاورپوینت خانه هوشمند – تحلیل مدیریت و هوشمند سازی ساختمان

27.700 تومان
در پاورپوینت معماری خانه هوشمند ما با انواع سیستم های هوشمند سازی خانه ها آشنا می شویم . امکانات ، اهداف و وظایف سیستم مدیریت هوشمند را بررسی می کنیم و نمونه هایی از شهرهای با خانه های هوشمند را نام می بریم.

پاورپوینت درس ساختمان 2 معماری (نماکاری، گچ کاری، پله، کاشی و سرامیک)

23.700 تومان
پاورپوینت درس ساختمان 2 معماری (نماکاری، گچ کاری، پله، کاشی و سرامیک) بصورت کامل و جامع در 104 اسلاید مختصر و مفید به همراه تصاویر زیبا در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.