پاورپوینت معماری

نمایش 1–12 از 54 نتیجه

در دنیای همواره در حال پیشرفت امروزی ، با توجه به گسترش علم و تکنولوژی ،  روز به روز ؛ دامنه‌ی علم معماری نیز گسترده‌‌تر می‌شود . انواع بناها، انواع سبک‌های معماری و انواع گرایش‌های متفاوتی در معماری پدید آمده است. بنابراین دانشجو برای ارائه تحقیق مناسب نیاز به انواع مقالات، پاورپوینت ها و کتب کامل معماری دارد .

معماری تلفیقی از هنر و علم است. انتظار می‌رود اولاً، موضوع انتخابی دانشجو برای پاورپوینت ، همگام با مسائل جهانی  و در جهت تعدیل آنها ، ثانیاً ، همراه با مسائل زیبا شناسی و هنری باشد که این اصول ، باید در پاورپوینت وی نمود پیدا کند.

پاورپوینت معماری
دانلود پاورپوینت های معماری – آرچینا

ما در وبسایت آرچینا سعی کرده‌ایم، نیازهای دانشجویان رشته معماری را بشناسیم و آنها را دسته بندی کرده و در قالب پاورپوینت هایی که از منابع معتبر استخراج و تعریف شده است را در اختیار شما دانشجویان عزیز قرار بدهیم.

9,900 تومان

پاورپوینت اصول ساختمان سازی تحقیقی بسیار کامل و جامع برای درس ساختمان 2 بهمراه تصاویری شیک و زیبا در باب نکات و ضوابط و مراحل اولیه پی سازی و ساختمان سازی مدرن در ایران است.

11,500 تومان

پاورپوینت مسجد جامع علي شاه تبريز محصول جدید فروشگاه معماری آرچینا است که بصورت کاملا اختصاصی در باب مسجد علی شاه تبریز بصورت فایل پاورپوینت تهیه و تدوین و ارائه شده است.

10,800 تومان

پاورپوینت تحلیل ابعاد و اندازه استاندارد طراحی مجتمع مسکونی به شناخت فضاها به منظور تحلیل مساحت و بررسی ابعاد فضاها در برای طراحی استاندارد مجتمع مسکونی میپردازد.

9,900 تومان

در پاورپوینت تحلیل و بررسی حوزه های بیمارستان حوزه های اداری ، بستری ، درمانگاه ، اورژانس و... تعریف می‌شود و انواع ریزفضاهای این حوزه ها ، همراه با استانداردهای جهانی آنها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

5,500 تومان

پاورپوینت خانه آبشار به بررسی سبک معماری ارگانیک و ایده طراحی این خانه مشهور می‌پردازد. فرانک لوید رایت معمار این بنا حداقل دخالت در محیط طبیعی و پیوند خانه با محیط پیرامون را همیشه الگوی طراحی قرار داده است.

17,500 تومان

کاملترین پاورپوینت خانه عباسیان کاشان با هدف تحلیل معماری مرمت و بازسازی بنای تاریخی خانه عباسیان را به همراه تصاویر ویژه از طراحی داخلی و خارجی بنا از سایت آرچینا دانلود نمایید.

15,700 تومان

پاورپوینت درس ساختمان 2 معماری (نماکاری، گچ کاری، پله، کاشی و سرامیک) بصورت کامل و جامع در 104 اسلاید مختصر و مفید به همراه تصاویر زیبا در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

14,000 تومان

پاورپوینت سانتیاگو کالاتراوا شرح کاملی در باب بیوگرافی و زندگینامه و نمونه آثار معمار معاصر سانتیاگو کالاتراوا است که در یک فایل پاورپوینت معماری شیک ارائه شده است.

7,500 تومان

در پاورپوینت معماری شهر هوشمند ، به شناخت تعاریف و محورهای عملکردی شهر هوشمند پرداخته می شود. تفاوت بین شهر هوشمند و شهر الکترونیکی در ادامه بیان می شود.

11,900 تومان

پاورپوینت معرفی سقف کاذب نیومت (سقف های کشسانی) در 48 صفحه کامل و بدون مطالب تکراری شامل مطالب تخصصی در باب سقف های کاذب نیومت و تصاویر زیبا آماده شده است.

9,700 تومان

در پاورپوینت سیستم نوین سقف LCP ما به معرفی این سیستم ، شناخت مزایا و معایب ، مراحل و نحوه ی اجرای آن می پردازیم و برتری این سیستم سقفی نسبت به سایر سقف ها را بیان می کنیم.

12,600 تومان

در پاورپوینت معماری پله  اجزا ، انواع شکل ها و انواع مصالح ساخت پله توصیف شده است . پلکان فولادی  ،بتنی ، چوبی ، پلکسی جزو انواع پلکان می باشند . پلکان بتنی عموما به عنوان پله فرار نیز کاربرد دارد.