پروژه معماری علمی بسیار گسترده و پُر محتوا می‌باشد که روزبه‌روز با پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخت انواع بناها با انواع سبک‌ها و روش‌های مهندسی بر گستره‌ی دامنه‌ی این علم افزوده می‌شود. متأثر از این روند رو به رشد موضوعات متنوعی نیز برای بررسی و تحقیق دانشجویی ( پروژه های دانشگاهی معماری ) فراهم شده است؛ بنابراین دسترسی به انواع دیتاها و اطلاعات معماری برای دانشجویان به‌عنوان نیاز اساسی احساس می‌شود.

کلیه محصولات معماری وب‌سایت آرچینا به‌صورت اختصاصی و توسط گروه معماری آرچینا طراحی شده است و در صورت هرگونه سؤال گروه آرچینا سریعاً پاسخگوی شما عزیزان است. پروژه‌ها و پایان‌نامه‌های معماری ارائه شده در سایت بر اساس موضوعات روز دنیای معماری و بر اساس نیازهای دانشجویان عزیز تهیه و تدوین شده است.

خرید پروژه معماری از سایت آرچینا

با خرید پروژه معماری اتوکد از فروشگاه معماری آرچینا از پشتیبانی محصولات برخوردار خواهید شد و پس از خرید می‌توانید با شماره تماس‌های اعلام شده در سایت با ما در ارتباط باشید تا در صورت هر گونه سؤال پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

لازم به ذکر است که تمامی پروژه‌های معماری ارائه شده توسط سایت معماری آرچینا پس از بررسی دقیق و تأیید تیم فنی سایت در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد. ازاین‌رو تمامی محصولات ارائه شده دارای کیفیت بالایی هستند.

دیدگاه مثبت کاربران در زیر هر محصول گویای پروژه‌های با کیفیت معماری ایرانی است که در سایت آرچینا قرار داده شده است.

دلایل خرید پروژه معماری اتوکدی از سایت آرچینا:

 1. اختصاصی بودن کلیه‌ي محصولات
 2. دسترسی به فایل‌ها به‌صورت دائمی
 3. دانلود سریع و آسان
 4. پشتیبانی رایگان
 5. محصولات کاملاً تست شده
 6. پروژه‌های معماری با کیفیت

دانلود پروژه معماری

ما در آرچینا، تمام نیازها و خواسته‌های دانشجویان معماری را شناخته‌ایم. آنها را تحلیل و دسته‌بندی کرده‌ایم و در قالب پروژه‌هایی در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم تا بتوانید بهترین پروژه را بدون سردرگمی و به‌راحتی مطابق نیاز خود انتخاب کنید.

هر کاربری پس از دانلود پروژه معماری موردنظر هر زمانی که بخواهد می‌تواند به‌صورت نامحدود آن را از طریق بخش کاربری خود که در زمان خرید برایش ایجاد می‌شود دانلود نماید. قابل توجه است که کاربران باید در زمان خرید تیک گزینه ساخت حساب کاربری را زده باشند تا این امکان در اختیارشان قرار گیرد.

تمامی فایل‌ها در هاست های قدرتمند ایرانی آپلود شده‌اند تا کاربران بتوانند در سریع‌ترین زمان و به آسان‌ترین روش‌های ممکن پروژه‌ها و محصولات معماری وبسایت آرچینا را دانلود نمایند. لازم به ذکر است که توصیه می‌شود فایل‌ها از طریق نرم‌افزارهای مدیریت دانلود از سایت معماری آرچینا دانلود شوند تا مشکلی در زمان دانلود فایل‌ها به وجود نیاید.

انواع پروژه معماری

پروژه‌های معماری انواع متنوعی دارند. از جمله پروژه معماری کاربری‌های مجتمع فرهنگی، فضاهای آموزشی، درمانی، تجاری، اداری، ورزشی، اقامتی – گردشگری، مسکونی، چند منظوره، حمل‌ونقل و ترابری و …

به زبان ساده‌تر دسته‌بندی انواع پروژه‌های معماری در سایت معماری آرچینا به شرح زیر می‌باشد:

 • پروژه معماری اسلامی
 • پروژه معماری پایدار
 • پروژه معماری دانشجویی
 • پروژه معماری کتابخانه
 • پروژه معماری هتل
 • پروژه معماری داخلی
 • پروژه معماری بیمارستان
 • پروژه معماری ویلا
 • پروژه معماری معاصر

تیم تضمین کیفیت سایت آرچینا مسئول بررسی کیفیت و امتیاز بالای فایل‌های معماری سایت است که بنا به تخصص اعضا تک‌تک محصولات معماری را مورد بررسی قرار می‌دهند تا از لحاظ کیفیت محصولات ایرادی وارد نباشد و دانشجویان عزیز با ارائه پروژه و پایان‌نامه‌های سایت معماری آرچینا بتوانند بالاترین نمره کلاسی خود را دریافت نمایند.

دانلود پروژه دانشجویی معماری

تمامی محصولات ارائه شده در وبسایت و فروشگاه معماری آرچینا دارای پشتیبانی هستند و کاربران عزیز در صورت وجود هر گونه سؤال یا مشکل چه قبل از خرید و چه بعد از خرید پروژه‌های دانشجویی معماری می‌توانند با بخش پشتیبانی وبسایت آرچینا در ارتباط باشند تا در سریع‌ترین زمان ممکن راهنمایی شوند.

کلیه محصولات معماری وبسایت آرچینا قبل از آپلود تست و بررسی می‌شوند تا مبادا اشکالی در دانلود یا اجرای فایل‌ها به وجود آید. پس به شما کاربران و خریداران فروشگاه معماری آرچینا اطمینان می‌دهیم که تمامی فایل‌های ارائه شده در سایت آرچینا سالم بوده و هیچ‌گونه مشکلی در آنها وجود ندارد.

بخش پشتیبانی سایت معماری آرچینا در تمامی ساعات آماده پاسخگویی به شما عزیزان است.

دانلود رایگان پروژه‌های کامل و آماده معماری

از آنجا که برای تهیه فایل‌ها و پروژه‌های معماری ارائه شده در سایت زحمت زیادی کشیده شده انتظار نمی‌رود که محصولات با کیفیت بدون پرداخت هزینه و به‌صورت رایگان در سایت قرار داده شوند. اما بنا به درخواست شما عزیزان بخشی از پروژه‌های معماری را به‌صورت رایگان در سایت آرچینا قرار داده‌ایم که از بخش وبلاگ سایت می‌توانید مشاهده و دانلود فرمایید.

پروژه معماری رایگان بسته به طراحی و کارکرد آن به‌صورت رایگان ارائه شده است. برای دریافت پروژه‌های کامل معماری از بخش فروشگاه سایت آرچینا می‌توانید پروژه‌های کامل معماری را دریافت نمایید.