معماری ، علمی بسیار گسترده و پُر محتوا می‌باشد که روز‌به‌روز، با پیشرفت علم و تکنولوژی و ساخت انواع بنا‌ها با انواع سبک ها و روش های مهندسی، بر گستره ی دامنه‌ی این علم افزوده می‌شود , متاثر از این روند رو به رشد، موضوعات متنوعی نیز برای بررسی و تحقیق دانشجویی فراهم شده است. بنابراین دسترسی به انواع  دیتاها و اطلاعات معماری برای دانشجویان ، به عنوان نیاز اساسی احساس می‌شود .

پروژه معماری
پروژه معماری

ما در وبسایت آرچینا ، تمام نیازها و خواسته‌های دانشجویان معماری را شناخته‌ایم . آنها را تحلیل و دسته بندی کرده‌ایم و در قالب پروژه‌هایی در اختیار شما عزیزان قرار داده‌ایم تا بتوانید بهترین پروژه را بدون سردرگمی و به راحتی مطابق نیاز خود انتخاب کنید .

پروژه های معماری انواع متنوعی دارند.  از جمله پروژه معماری کاربری های مجتمع فرهنگی ، فضاهای آموزشی ، درمانی ،تجاری ، اداری، ورزشی، اقامتی- گردشگری، مسکونی،  چند منظوره ، حمل ونقل و ترابری  … .

59,000 تومان

پایان نامه ترمینال مسافربری به صورت کامل شامل شیت های معماری از جمله سایت پلان ، پلان های معماری مبلمان شده ، برش ها ، نماها و سه بعدی حرفه ای ترمینال می باشد .

پروژه معماری ترمینال و فرودگاه

پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت]

69,000 تومان

پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار به صورت کامل همراه با تمامی شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر

69,000 تومان

پایان نامه کامل موزه هنرهای مفهومی ؛ شامل تمام فایل های  معماری ، سه بعدی حرفه ای ، کانسپت و ایده اولیه‌ی طراحی

59,000 تومان

پایان نامه مجتمع فرهنگی با رویکرد هنری ویژه ارشد ؛ شامل تمام شیت های معماری ، سه بعدی و پوستر  (ویژه ارشد)

32,000 تومان

پروژه اقامتی بین راهی حاوی تمامی پلان‌ها و ریز فضاها بصورت فاز 2 طراحی شده با اصول مهندسی و بر اساس استاندارد های مجموعه اقامتی

55,000 تومان

پروژه باشگاه سوارکاری یکی از کاملترین پروژه های معماری وبسایت آرچینا است که حاوی تمامی شیت های معماری و فایلهای 3d باشگاه اسب سواری است.

49,000 تومان

پروژه خانه سالمندان شامل تمام ریزفضاهای لازم خانه سالمندان، پلان های معماری، نماها ،برش ها و 3D حرفه‌ای، مناسب ترین گزینه برای دانشجویان معماری می‌باشد.

49,000 تومان

آنچه که شما برای ارائه یک پروژه کامل دانشکده معماری نیاز دارید ، از قبیل پلان های معماری ، نماها ، برش ها ، سه بعدی حرفه ای و پوستر، در قالب این محصول در اختیار شما قرار داده‌ایم.

پروژه معماری مسکونی

پروژه شهرک مسکونی ویژه طرح 5

79,000 تومان

پروژه عظیم شهرک مسکونی ویژه طرح 5 ؛ شامل تمامی شیت های معماری و سه بعدی حرفه ای

53,000 تومان

پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی - پلان مجتمع مسکونی  -  سه بعدی خارجی مجتمع مسکونی - نقشه مسکونی

59,000 تومان

پروژه کلینیک درمانی جزو بهترین و زیباترین پروژه های دانشجویی درمانگاه می‌باشد که بسیار دقیق و با رعایت ریز فضاهای معماری استاندارد مجتمع درمانی طراحی شده است.

49,000 تومان

پروژه عظیم مجتمع تجاری فرهنگی به انضمام تمام فایل های معماری ، سه بعدی حرفه ای داخلی و خارجی