هر سوالی در رابطه با معماری دارید در اینجا بپرسید و جواب بگیرید.
+1 امتیاز
9 بازدید
توسط (160 امتیاز)

فقط شروع به طراحی وب سایت خود نکنید. برای اطمینان از اینکه وب سایت شما به طور موثر نیازهای بازدیدکنندگان را برآورده می کند، شما باید از همان ابتدا ، برای آن به درستی برنامه ریزی کنید. شما می توانید طرحی را انتخاب کنید که با اهداف شما در شهر دبی مطابقت داشته باشد.

کاربران شما به سایت شما آمده اند که چه چیزی ببیند؟ چه صفحاتی را دوست دارند ؟ چه محتوایی می خواهند؟ و چه پیشنهاداتی برای شما دارند؟ درک تمام اینها و پاسخ به تمام این سوالات به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید وب سایت عالی را طراحی کنید.

طراحی سایت دارکوب

لطفا وارد شده یا عضو شوید تا بتوانید سوال بپرسید

33 سوال

36 پاسخ

18 دیدگاه

118 کاربر

به انجمن تخصصی معماری آرچینا خوش آمدید٬ این یک سامانه‌ی پرسش و پاسخ در حوزه معماری است که فعالانه به بررسی پرسش‌ها و پاسخ به سوالات شما عزیزان می‌پردازد.

فروشگاه بزرگ معماری آرچینا - انواع پروژه معماری ( آموزشی، فرهنگی، درمانی، تجاری و اداری، ورزشی، اقامتی و گردشگری، مسکونی و چند منظوره)، پاورپوینت معماری، رساله و تحقیق و پایان نامه معماری، آموزش معماری (آبجکت و نرم افزار، آموزش اسکیس، آموزش تری‌دی‌مکس، آموزش فتوشاپ در معماری و ارائه فایلهای آماده داخلی)، مقاله معماری (دکوراسیون داخلی، طراحی نما ساختمان، سبک‌های را پوشش دهد.

...