هر سوالی در رابطه با معماری دارید در اینجا بپرسید و جواب بگیرید.
+1 امتیاز
13 بازدید
در نرم افزارهای معماری توسط (130 امتیاز)
با سلام

تعداد زیادی نقشه dwg دارم که به صورت مختصات دار و یا georefrence هستند و می‌خواهم با دستور xref آنها را در قالب یک فایل داشته باشم. با خطایی مواجه شدم که منجر به بسته شدن Autocad می‌شود. مجبور شدم تمامی چند هزار فایل نقشه را یک به یک با دستور Recover رفع عیب کنم. سوالم این است که راهی نیست که کل این فایل ها را با هم بتوانم رفع عیب کنم؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (2.5k امتیاز)

نرم افزارهای بازیابی و تعمیر فایل dwg وجود دارن که با استفاده از اونها میتونید اینکار رو انجام بدید اما بهترین کار استفاده از روش زیر هستش:

http://schoolgraphic.ir/recover-damaged-or-lost-autocad-files/

توسط (130 امتیاز)
همه این روشها را قبلا امتحان کرده ام. روشهایی که ذکر شده همه روی یک فایل در آن واحد کار میکنند. از دستور xref برای یکی کردن این فایلها استفاده می کنم ولی چون نیاز به Recovery دارند نرم افزار اتوکد کرش می کند و بسته می شود. فعلا کل 1000 فایل را تک به تک با دستور Recover اصلاح و ذخیره کردم ولی واقعا نیاز دارم به روشی که این مشکل را حل کند

33 سوال

36 پاسخ

18 دیدگاه

118 کاربر

به انجمن تخصصی معماری آرچینا خوش آمدید٬ این یک سامانه‌ی پرسش و پاسخ در حوزه معماری است که فعالانه به بررسی پرسش‌ها و پاسخ به سوالات شما عزیزان می‌پردازد.

فروشگاه بزرگ معماری آرچینا - انواع پروژه معماری ( آموزشی، فرهنگی، درمانی، تجاری و اداری، ورزشی، اقامتی و گردشگری، مسکونی و چند منظوره)، پاورپوینت معماری، رساله و تحقیق و پایان نامه معماری، آموزش معماری (آبجکت و نرم افزار، آموزش اسکیس، آموزش تری‌دی‌مکس، آموزش فتوشاپ در معماری و ارائه فایلهای آماده داخلی)، مقاله معماری (دکوراسیون داخلی، طراحی نما ساختمان، سبک‌های را پوشش دهد.

...