درباره آرچینا

درباره آرچینا

معرفی وبسایت معماری آرچینا

ایده ساخت و طراحی و اجرای وبسایت و فروشگاه بزرگ معماری آرچینا زمانی شکل گرفت که منابع و مراجع کاملی در رابطه با محصولات و مقالات و همچنین پروژه معماری نبود و تصمیم بر آن شد که سایتی راه‌اندازی کنیم که دایره‌ی وسیعی از محصولات شامل انواع پروژه معماری ( آموزشی، فرهنگی، درمانی، تجاری و اداری، ورزشی، اقامتی و گردشگری، مسکونی و چند منظوره)، پاورپوینت معماری، رساله و تحقیق و پایان نامه معماری، آموزش معماری (آبجکت و نرم افزار، آموزش اسکیس، آموزش تری‌دی‌مکس، آموزش فتوشاپ در معماری و ارائه فایلهای آماده داخلی)، مقاله معماری (دکوراسیون داخلی، طراحی نما ساختمان، سبک‌های معماری، مصالح ساختمانی، طراحی شهری، دروس معماری و نمونه های موردی) را پوشش دهد.

مشکلات عدیده و گوناگون زمینه شروع هر کاریست و ما نیز این قاعده مستثنی نبودیم و با اراده ای قوی سعی بر آن شدیم که سایت را هر چه سریعتر و با رعایت قوانین روز دنیای طراحی سایت و سئو راه اندازی نماییم. پس انتظار داریم کاربران عزیز وبسایت نیز پایبند اصول حقیقی و حقوقی منطبق با سیاست حفظ حریم خصوصی باشند و اطلاعات و محصولات ارائه شده در آرچینا را در جایی دیگر منتشر ننمایند.

اهداف آرچینا

اهداف وبسایت معماری آرچینا

تصور کنید سایتی را که مرجع پروژه معماری و پایان نامه و هر آنچه در رابطه با معماریست.آرچینا به همین منظور ساخته شد که کاربران، دانشجویان و دوستداران و صد البته شاغلان در زمینه معماری بتوانند بهترین پروژه ها و نمونه‌کارهای مربوط به معماری را بررسی و مقایسه نمایند و در کمال اطمینان خاطر مقاله و محصول موردنظر را به انتخاب خود برگزینند. آرچینا تلاش می‌کند با ارائه محصولات با کیفیت و بی‌نظیر به همراه پشتیبانی سریع و قدرتمند، دوستی مورد اعتماد برای شما باشد. تمام فایلها، محصولات و مقالات ارائه شده در آرچینا به دقت بررسی و مقایسه و در پایان با وسواس فراوان انتخاب شده‌اند. سعی شده تمامی فایلها کامل بوده و به همراه جزئیات در اختیار شما عزیزان قرار گیرد. امید است بتوانیم رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نماییم.

ارائه مقالات روز دنیای معماری نیز جزو اهداف اصلی ما است که بتوانیم سهمی هر چند کوچک در پیشبرد نیازها و اطلاعات معماری داشته باشیم. آرچینا با تشکیل تیمی هدفمند و علاقمند به معماری سعی بر آن دارد که در میان سایتهای معماری خودی نشان دهد و جزو برترین‌ها باشد. امید است در این راه یاورمان باشید و ما را از اطلاعات وسیع خود بی‌نصیب نگذارید. پیشنهادات و انتقادات و نیازهای شما عزیزان می‌تواند در پیشبرد این هدف کمک شایانی به ما نماید. پس تقاضامندیم هر آنچه در توان دارید را از طریق فرم تماس با ما ، با تحریریه وبسایت آرچینا در میان بگذارید. مطمئن باشید دیدگاه های شما بی‌پاسخ نخواهد ماند و بکار برده خواهد شد.

پیشاپیش از همراهی و همیاری شما عزیزان متشکریم.

موفق باشید.