کاملترین بخش بررسی و تحلیل بنا ها و سازه های ساخته شده معروف ایرانی و خارجی در بین وبسایت های ایرانی

در حال نمایش 6 نتیجه

پاورپوینت تحلیل دانشکده معماری (بررسی دقیق ریز فضاها)

24.600 تومان
در پاورپوینت تحلیل و بررسی ریز فضاهای دانشکده معماری به معرفی فضاهای طرح‌ ریزی شده برای هر دانشکده به طور عام و اجزای دانشکده معماری به همراه چند نمونه موفق طراحی دانشکده پرداخته می شود .

پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای ارسباران (کامل و جامع)

22.700 تومان
در پاورپوینت نقد و تحلیل فرهنگسرای ارسباران موقعیت، ریزفضاها و کیفیت بصری این بنا ذکر شده است. پلان طبقات این بنا به همراه تصاویری از نمای ساختمان مجتمع فرهنگی ارسباران در پاورپوینت موجود می‌باشد.

پاورپوینت ریز فضاهای بیمارستان (مقاله کامل تحلیل بیمارستان)

24.900 تومان
در پاورپوینت تحلیل ریزفضاهای بیمارستان حوزه های اداری، بستری، درمانگاه، اورژانس و... تعریف می‌شود و انواع ریزفضاهای این حوزه ها همراه با استانداردهای جهانی آنها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

دانلود پاورپوینت تحلیل معماری ترمینال فرودگاه TWA جان اف کندی

28.900 تومان
در پاورپوینت تحلیل و بررسی ریز فضاهای ترمینال فرودگاه TWA به معرفی معمار این بنا، ریز فضاها، طراحی داخلی، ایده و کانسپت طراحی آن پرداخته شده و تصاویر کاملی از نما و طراحی داخلی آن به نمایش گذاشته می‌شود.

دانلود پاورپوینت تحلیل میدان نقش جهان اصفهان و بناهای اطراف میدان

27.500 تومان
پاورپوینت تحلیل میدان نقش جهان اصفهان به معرفی تاریخچه این میدان ، بناهای ارزشمند اطراف آن ، تناسبات و هندسه کلی این میدان ، همراه با پلان ها و تصاویر هوایی از تک تک اجزا می پردازد.

کاملترین پاورپوینت تحلیل فرهنگسرای فرشچیان همراه با عکس و تجزیه و تحلیل

27.500 تومان
در پاورپوینت تحلیل بنای فرهنگسرای فرشچیان ، به بررسی موقعیت ، ایده‌ی طراحی ، مصالح و عناصر بصری این بنا پرداخته شده است . این پاورپوینت شامل 59 اسلاید با مطالب تخصصی و تصاویر فوق العاده زیبا می‌باشد.