قوانین سایت

قوانین دانلود و استفاده از محصولات فروشگاه معماری آرچینا

۱- وبسایت آرچینا تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین سایت و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می‌دارد. قوانین سایت بر‌حسب ضرورت ممکن است بروز‌رسانی و یا ویرایش شود. این مسئولیت کاربران سایت است که با مراجعه به این صفحه از آخرین نسخه قوانین مورد استفاده اطلاع داشته باشند.

۲- در صورت استفاده از مطالب آموزشی سایت و کپی بخشی یا تمام مطلب، طبق قوانین و مقررات سایت در سایتتان اجبار به لینک دادن به وبسایت آرچینا با عبارت لینک دهنده Archina.ir می‌باشید.

۳- ما تنها وظیفه داریم تا به مشتریان سایت پشتیبانی و خدمات دهیم و برای موارد رایگان روی سایت تا جایی که وقت باشد کمک و راهنمایی میکنیم.

۴- مطالب و پروژه هایی که در این سایت قرار میگیرد کاملا عملی و حاصل زحمت ، وقت و هزینه زیادی هستند ، برای هر پروژه و مطلب آموزشی که در سایت قرار می دهیم روز ها زمان صرف شده است ، تهیه آموزش ، تصاویر و فیلم و … همگی وقت بسیار زیادی می خواهد ، همه این کار ها را انجام می دهیم تا شما مطمئین شوید که پروژه ها و آموزش هایی که در اختیارتان قرار میدهیم تست شده است و باخیال راحت بدون هیچ نگرانی از آنها بهره ببرید . لذا شما کاربران محترم در نظر داشته باشید ، حفظ و نگهداری سایت با حفظ و امانت داری شما جبران میگردد.

۵- سایت تعهد دارد تا در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در همین راستا، تمام تکنولوژی مورد نیاز برای امن‏تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه می دهد. همچنین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. هنگامی که شما از خدمات سایت استفاده می کنید، ممکن است اطلاعات شخصی از شما بخواهیم. این اطلاعات می‌تواند شامل نام، نشانی ایمیل، نشانی پستی، شماره تلفن ثابت یا همراه، تاریخ تولد، شماره کارت بانک شتاب یا اطلاعات دیگر باشد. ما به چندین دلیل اطلاعات شخصی شما را جمع آوری می کنیم، از جمله برای مقاصد اداری و به منظور ارائه خدمات. سایت اطلاعات شخصی شما را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی‌گذارد و بدون بودن الزام قانونی این اطلاعات را برای دیگری فاش نخواهد ساخت. این بخش یکی از تعهدات سایت در بخش قوانین سایت است.

۶- در قیمت گذاری محصولات در سایت تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت محصولات مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در این سایت بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.