پروژه معماری سفارت خانه به صورت کامل

49,000 تومان

پروژه عظیم سفارت خانه به صورت کامل ؛ شامل کانسپت و ایده اولیه طراحی ، تمامی نقشه های معماری و سه بعدی حرفه ای

پروژه معماری سفارت خانه به صورت کامل

49,000 تومان

پروژه عظیم سفارت خانه ؛ شامل تمامی فایل های معماری از قبیل پلان ها –  برش ها – نما ها ، سه بعدی و پوستر می باشد . مهمترین امتیاز این پروژه ، ایده و کانسپت طراحی بومی آن می باشد . در کانسپت این پروژه از معماری ایرانی الهام گرفته شده است که در پلان ها و تری دی این مجموعه عظیم به طور واضح قابل مشاهده است .

همراهان عزیز سایت آرچینا در این پست ، پروژه سفارت خانه را برای شما آماده کرده ایم . این پروژه شامل تمامی شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر می باشد.

دانلود پروژه معماری کامل سفارت خانه

مفهوم سفارت

سفارت به مکانی اطلاق می شود که نماینده رسمی کشور (سفیر) در آن جا کار می کند. به عبارتی سفارت خانه ، دفتر رسمی یک کشور است که در پایتخت کشور دیگری بنا شده است .

چون این بناها ، نمایندگی رسمی کشورها در کشور میزبان می باشند. پس توجه به معماری آن حائز اهمیت است . طراحی معماری سفارت  باید به گونه ای باشد که مولفه هایی از فرهنگ دو کشور، در طراحی آن با هم ، هم نشین شوند .

 

پروژه معماری سفارت خانه
پروژه معماری سفارت

پروژه عظیم سفارت خانه به صورت کامل

توضیحات کوتاه درباره پروژه عظیم سفارت به صورت کامل

کانسپت پروژه عظیم سفارت خانه

در طراحی کانسپت این پروژه از معماری ایرانی الهام  گرفته شده است . همانطور که می دانید معماری ایرانی به دو بخش اصلی ( معماری قبل از اسلام و معماری بعد از اسلام) که هر کدام شاخه های خاص خود را دارند تقسیم بندی می شود . در این پروژه سعی شده است به صورت خلاصه از هر دو سبک معماری ایده گرفته شود .

توجه : تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه است .

سایت پلان سفارت خانه

سایت پروژه سفارت خانه دارای ابعاد ۳۶ * ۶۰ می باشد. در طراحی سایت به طراحی سر در این مجموعه ، قسمت پارکینگ ، نگهبانی و دسترسی ها  توجه زیادی شده است .

پلان های سفارت خانه

در طراحی پلان سفارتخانه سعی شده است از خصوصیات معماری ایرانی حداکثر استفاده شود . یکی از ویژگی های معماری ایرانی استفاده از حیاط مرکزی و آبنما می‌باشد . که در این پروژه از این ویژگی به بهترین شکل استفاده شده است.

پروژه سفارت خانه در چهار طبقه طراحی شده است .

طبقه زیرزمین  شامل :

پارکینگ اداری و تاسیسات .

طبقه همکف شامل :

فضاهای اداری اصلی و خدماتی .

طبقه اول شامل :

سالن اجتماعات و کانترهای اداری .

طبقه دوم شامل :

اتاق سفیر و محل اقامت وی .

 

پلان سفارت خانه
پلان سفارت خانه

نماها

چهار عدد نما از چهار جبهه مختلف سفارت، از فایل تری دی مکس این پروژه رندر گرفته شده است و به صورت عکس با کیفیت بسیار بالا در محصول قرار داده شده است .

برش ها

دو عدد برش به صورت طولی و عرضی از قسمت های مهم این سفارت خانه برای آشنایی بیشتر با طراحی داخلی آن زده شده است که کاملاً مبلمان شده هستند .

سه بعدی حرفه ای سفارت

تعداد پرسپکتیوهای این پروژه ، هفت عدد است ( هم دید انسانی و هم دید پرنده ) . این پروژه با استفاده از نرم افزار تری دی مکس مدل شده و با پلاگین وی ری رندر گرفته شده است . کیفیت رندرها در حد عالی است . از طراحی فوق‌العاده سر درِ این مجموعه ، رندری با کیفیت گرفته شده است که در داخل محصول موجود است .

پوستر

تعداد پوستر طراحی شده برای این پروژه ، یک پوستر است که شامل تمامی پلان ها ، دیاگرام و پرسپکتیو ها می باشد . طراحی این پوستر با استفاده از نرم افزار فتوشاپ انجام شده  و کاملاً رنگی و با کیفیت خیلی بالا است .

 

نقشه سفارت خانه
پروژه سفارت خانه

 

تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس پروژه عظیم سفارت به صورت کامل  در داخل محصول موجود است که به محض خرید و دانلود ، قابل ویرایش  مطابق با نظر شما می باشد .

1 دیدگاه برای پروژه معماری سفارت خانه به صورت کامل

 1. سیما

  ممنونم ازتون.
  از محصولی که خریدم کاملا راضیم.

  • مدیریت آرچینا

   با آرزوی موفقیت برای شما.
   هدف ما در سایت پروژه معماری آرچینا کسب رضایت خاطر شما عزیزان و همراهان گرامیمان است.

دیدگاه خود را بنویسید