دانلود طراحی موزه معاصر با الهام از معماری ایرانی و غربی ( طرح 3 )

122.000 تومان

پروژه طراحی موزه معاصر با الهام از معماری ایرانی و معماری غرب برای طرح 3 شامل تمامی فایل های معماری , سه بعدی حرفه ای و … از یک موزه بسیار شیک و زیباست.

شناسه محصول: 1135 دسته: , , برچسب: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

توضیحات

در طراحی موزه معاصر از معماری ایرانی و معماری غربی الهام گرفته شده است. مهمترین عنصر معماری ایرانی در این پروژه طراحی موزه هنرهای معاصر استفاده از حیاط مرکزی است که بصورت بسیار ماهرانه عملکرد موزه را نیز ارتقا می‌بخشد.

دانلود پروژه معماری موزه معاصر

gol

این پروژه معماری موزه تمامی شیت های معماری و پرسپکتیو های داخلی و خارجی پلان موزه را شامل می شود و طبق ضوابط طراحی موزه هنرهای معاصر طراحی و ارائه شده است.

توجه: تمام عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه است.

پروژه طراحی موزه معاصر
پروژه طراحی موزه معاصر

طراحی موزه معاصر با الهام از معماری ایرانی و معماری غرب

توضیح کوتاه درباره پروژه طراحی موزه معاصر با الهام از معماری ایرانی و معماری غربی  برای طرح 3

محتویات پروژه معماری موزه معاصر

  • سایت پلان موزه

سایت پلان موزه بر اساس فرم و محدوده پلان موقعیت بنا شکل گرفته است . در این سایت پلان موزه قسمتی برای پارکینگ و قسمت زیادی برای لند اسکیپ در نظر گرفته شده است . سایت دارای توپوگرافی خاصی می باشد و از پله برای دسترسی ها استفاده شده است.

سایت پلان موزه
سایت پلان موزه
  • پلان معماری موزه معاصر

پلان موزه معاصر در ۵ طبقه طراحی شده است.

طبقه زیر زمین

طبقه همکف

پلان موزه
پلان موزه

طبقه اول

طبقه دوم

نقشه موزه
نقشه موزه

طبقه سوم

تمامی این طبقات دارای پلان معماری ، پلان مبلمان و پلان اندازه گذاری می باشند و در سه شیت جداگانه ارائه شده اند.

همانطور که در تصویر زیر می بینید فضای رستوران این پروژه نقشه معماری موزه که در طبقه آخر قرار دارد دارای طراحی معماری زیبایی می‌باشد. به همین دلیل پلان کف سازی و پلان معکوس آن جداگانه طراحی و در شیت ها جانمایی شده است .

پلان کف سازی موزه
پلان کف سازی موزه
  • نماهای نقشه معماری موزه

در طراحی پروژه موزه معاصر همان طور که قبلاً هم گفتیم از معماری ایرانی و معماری غربی الهام گرفته شده است. در پلان نقشه معماری موزه از عناصر معماری ایرانی همچون حیاط مرکزی همراه با آبنما و در نما از معماری غربی  الگو گرفته شده است.

برای این پروژه معماری موزه چهارعدد نما از چهار جبهه اصلی ساختمان به صورت تری دی رندر گرفته شده است. رندرها کاملا کار بسته و بنا به صورت رنگی نمایان است.

نما موزه
نما موزه
  • برش های پروژه طراحی موزه معاصر

دو عدد برش طولی و عرضی از قسمت های پر این موزه زده شده است . هر دو برش دارای کدهای ارتفاعی و مبلمان متناسب هر فضا همراه با پرسوناژهای انسانی می باشند.

  • سه بعدی حرفه ای موزه

  • پرسپکتیو خارجی موزه

برای طراحی 3 بعدی این پروژه از نرم افزار فوق حرفه ای تری دی مکس و برای رندر آن از پلاگین vray استفاده شده است. پرسپکتیو های خارجی این بنا جمعا سه عدد از تمام قسمت‌های ساختمان است که با فرمت عکس با کیفیت بالا و ابعاد بزرگ در اختیار دوستان عزیز قرار داده شده است.

سه بعدی موزه
سه بعدی موزه
  • پرسپکتیو داخلی موزه

مهمترین بخش یک موزه متناسب با موضوع آن ، بخش گالری می باشد . به همین دلیل سعی کرده ایم رندرهای بسیار زیبایی را از طراحی داخلی قسمت گالری این موزه  تهیه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم . جمعا سه عدد رندر از قسمت گالری ها به همراه رستوران این موزه با فرمت jpg و کیفیت خوب برداشت شده است .

پرسپکتیو داخلی موزه
پرسپکتیو داخلی موزه
  • پوستر و شیت بندی پروژه معماری موزه

دو عدد پوستر ۵۰* ۷۰ برای این نقشه معماری موزه زده شده است. یکی از آنها به نما ها و دیگری به رندرهای خارجی و داخلی اختصاص یافته است. همچنین این پروژه شامل ۸  شیت به صورت اتوکدی می باشد که با شکلی زیبا کادر بندی شده است.

پوستر ها با فرمت jpg و کیفیت بالا در محصول قرار داده شده اند.

تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس این پروژه نقشه معماری موزه در داخل محصول موجود است.

 

دیگر مباحث مربوط به موزه در وبسایت آرچینا:

https://archina.ir/?p=1893

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود طراحی موزه معاصر با الهام از معماری ایرانی و غربی ( طرح 3 )”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *