پروژه طرح 5 مسکونی [ طراحی کامل و بسیار زیبای مجتمع مسکونی ]

133.000 تومان

پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی یکی از کاملترین پروژه های معماری طرح ۵ مجموعه مسکونی است که حاوی تمامی فایلهای معماری بوده و طبق ضوابط و استانداردهای مجتمع مسکونی طراحی شده است.

توضیحات

پروژه طرح 5 مسکونی همراه با محوطه سازی کامل ؛ شامل تمامی شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر می باشد.

پروژه طرح 5 معماری مجتمع مسکونی توسط تیم فنی فروشگاه معماری آرچینا تهیه شده و در طراحی آن ضوابط و استانداردهای طراحی مجتمع های مسکونی به بهترین شکل رعایت شده است .

این محصول یکی از پروژه های کامل وبسایت آرچینا است که برای تهیه آن زمان زیادی صرف شده است.

ویدیو معرفی پروژه های معماری

در ویدیوی فوق توضیحات لازم در باب پروژه طرح 5 مسکونی ارائه شد. در صورتیکه نیاز به توضیحات بیشتری دارد ادامه این پست را مشاهده بفرمایید.

دانلود پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی

طرح 5 مسکونی
طرح 5 مسکونی

پس از دانلود پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی در صورت هر گونه سوال در رابطه با این پروژه میتوانید با پستیبانی فروشگاه معماری آرچینا در ارتباط باشید تا راهنمایی شوید.

در تهیه این پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی سعی شده تمامی جزئیات و استانداردهای لازمه برای طراحی پروژه در نظر گرفته شده و رعایت گردد.

لازم به ذکر است که این پروژه نیز دارای کیفیت بالایی بوده و یکی از زیباترین و بهترین پروژه های معماری فروشگاه معماری آرچینا است.

محتویات پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح 5

 • پلان های معماری در ۱۶ طبقه
 • برش ها و نماها
 • پرسپکتیو دید پرنده و دید انسان
 • دو عدد پوستر

توجه : تمام  عکس های موجود در این پست برای افزایش اطمینان شما از رندرها و پلان های این پروژه طرح 5 معماری مجتمع مسکونی تهیه شده و در قسمت توضیحات مربوطه جانمایی شده است .

پروژه طرح 5 مسکونی – پلان مجتمع مسکونی

پلان مجتمع مسکونی این پروژه طرح 5 مسکونی نیز به زیبایی طراحی شده و در فایل دانلود پروژه موجود میباشد.

پلان مجتمع مسکونی

پلان مجتمع مسکونی
پلان مجتمع مسکونی

طراحی معماری این پروژه طرح 5 معماری مجتمع مسکونی از جمله نما ها ، پلان ها و سه بعدی خارجی بر اساس سبک مدرن انجام شده است .

پروژه مجتمع مسکونی حال حاضر دارای ۱۶ طبقه می باشد .

 • طبقه زیرزمین شامل :

پارکینگ

 • طبقه همکف شامل فضاهای :

لابی

انباری برای هر واحد

رستوران

 سالن بازی بیلیارد

 • طبقات بالاتر به واحدهای مسکونی اختصاص یافته اند .

طبقات اول و دوم و سوم – طبقات چهارم و پنجم –  طبقات ششم و هفتم و هشتم – طبقات نهم و دهم – طبقات یازدهم و دوازدهم و سیزدهم به صورت تیپ طراحی شده اند .

خرید پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی

در تمام پلان ها واحدها به صورت یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه به صورت کاملا مدرن و زیبا طراحی شده اند . از هر واحد یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه یک مورد به اختیار بزرگنمایی شده است تا بیشتر با طراحی فضاهای آن آشنا شوید .

سبک طراحی پلان این بنا ها بسیار دقیق می باشد . تمامی فضا ها از نورگیری کافی برخوردارند . قسمت های عمومی و خصوصی واحدها کاملاً از هم جدا شده اند و تداخل فضایی وجود ندارد . این مجتمع را شما می توانید در تیپ با ساختمان های بالا شهر تهران از جمله فرمانیه و نیاوران در نظر بگیرید .

سایت پلان پروژه مجتمع مسکونی

سایت پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح 5 شامل بخش هایی از جمله محل بازی کودکان ، پارکینگ عمومی ، دسترسی های جدا برای پیاده و سواره ، فضای سبز و… می باشد .  مساحت این فضا ها بر اساس سرانه های استاندارد تعیین شده است .

پروژه طرح ۵ مسکونی
پروژه طرح ۵ مسکونی

سایت مورد نظر دارای توپوگرافی خاص می باشد به همین دلیل دو برش به صورت عمودی و افقی از آن زده شده است  و تمام کدهای ارتفاعی لازم سایت نیز در این برش ها مشخص است .

نما ها و برش های پروژه طرح 5 مسکونی

چهارعدد نما از چهار جبهه مهم پروژه مجتمع مسکونی ، از فایل تری دی مکس این پروژه رندر گرفته شده است و به صورت کاملاً رنگی و با فرمت عکس در داخل محصول موجود است .

۲ عدد برش به صورت طولی و عرضی نیز از قسمت های مهم پروژه مجتمع مسکونی زده شده است .

پرسپکتیو (  سه بعدی ) مجتمع مسکونی

نقشه مجتمع مسکونی
نقشه مجتمع مسکونی

سه بعدی حرفه ای این پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح 5 با نرم افزار تری دی مکس مدل شده و با پلاگین vray  رندر گرفته شده است. این رندر ها شامل ریز به ریز فضا های سایت و خود مجتمع به صورت دید پرنده و دید انسانی می باشد . کیفیت این رندرها  فوق العاده بالا است.

پوستر پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح 5

دو عدد پوستر شامل تمامی پلان ها ، سایت پلان و رندرهای پروژه  توسط نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است . این پوستر ها در سایز بزرگ و کیفیت خیلی بالا آماده پلات هستند.

پروژه مجتمع مسکونی مدرن
پروژه مجتمع مسکونی مدرن

فایل تمامی پلان ها و رندرهای که تصاویر آنها را در این پست مشاهده کردید در داخل محصول پروژه طرح 5 معماری مجتمع مسکونی با قابلیت ادیت موجود است  (فایل خام تری دی مکس پروژه ) و به محض خرید و دانلود در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

دیگر مباحث مربوط به مجتمع مسکونی:

رساله مجتمع مسکونی در اقلیم آب و هوایی گرم و خشک

پروژه معماری مجتمع مسکونی طرح 5

پروژه شهرک مسکونی ویژه طرح 5

https://archina.ir/?p=1750

نقد و بررسی‌ها

 1. تینا صفوی

  این پروژه کامله؟ پرسپکتیو هم داخلش هست؟

  • مدیریت آرچینا

   با سلام. بله کاربر گرامی این پروژه معماری کامل هست و درون محتوا هم ذکر کردیم که دارای پرسپکتیو سه بعدی هستش.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *