پروژه معماری بسیار کامل مجتمع تجاری فرهنگی

49.000 تومان

پروژه عظیم مجتمع تجاری فرهنگی به انضمام تمام فایل های معماری سه بعدی حرفه ای داخلی و خارجی به همراه رندرهای باکیفیت واقع گرایانه

توضیحات

پروژه عظیم طراحی مجتمع تجاری فرهنگی شامل تمامی شیت های معماری از قبیل پلان ها ، نماها ، برش ها ، سه بعدی حرفه ای داخلی و خارجیِ بسیار زیبا به همراه تمام جزئیات اجرایی می‌باشد.

همراهان عزیز در این پست از سایت آرچینا پروژه طراحی مجتمع تجاری فرهنگی را برای شما آماده کرده ایم.

دانلود پروژه طراحی مجتمع تجاری فرهنگی

مجموعه تجاری فرهنگی همانطور که از اسمش پیداست بنایی است که به فعالیت یک یا چند نهاد فرهنگی اختصاص دارد و شامل کاربری تجاری نیز می باشد. بنابراین باید در طراحی نما ، انتخاب و چیدمان ریز فضا ها و طراحی داخلی آن دقت زیادی شود. پروژه حال حاضر ما با دقت کامل و بر اساس استانداردها و ضوابط انجام گرفته است.

توجه : تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه است.

مجتمع تجاری فرهنگی
مجتمع تجاری فرهنگی

پروژه معماری مجتمع تجاری فرهنگی

سایت پلان مرکز تجاری فرهنگی

زمین در دسترس برای این  پروژه ، زمین محدودی می باشد زیرا طراحی این مجتمع بر اساس یک پروژه اجرایی شکل گرفته است. به همین دلیل شامل طراحی محوطه یا لندسکیپ نمی باشد. ما این محدودیت را تبدیل به یک فرصت کرده ایم. بنابراین چون فرم ساختمان به گونه ای مستطیل شکل است قابلیت جایگذاری در اکثر محوطه ها را دارد یعنی برای تقریباً همه سایت ها قابلیت اجرایی دارد.

طراحی معماری این مجموعه بر اساس سبک مدرن می باشد و تمام طراحی ها براساس این سبک انجام شده است.

پلان مجتمع تجاری فرهنگی

طبقات پروژه عظیم مجتمع تجاری فرهنگی شامل :

 • زیرزمین با کاربری پارکینگ
 • طبقه همکف به عنوان فروشگاه تجاری
 • طبقات اول ، دوم و سوم

می باشد . کاربری اصلی سه طبقه آخر فرهنگی می باشد البته بعضی قسمت ها به عنوان فضای خدماتی نیز در نظر گرفته شده است .

پلان اندازه گذاری ، پلان مبلمان ، پلان آکس بندی ، پلان معکوس و پلان کف سازی تمامی طبقات به همراه فایل اتوکدی آنها در داخل محصول موجود است.

پلان مجتمع تجاری
پلان مجتمع تجاری

برش های مرکز تجاری فرهنگی

برای آشنایی بیشتر با قسمت های مهم پروژه طراحی معماری مجتمع تجاری – فرهنگی ، دو عدد برش طولی و عرضی برای آن طراحی شده است. تمامی کدهای ارتفاعی و اندازه ها در این برش ها مشخص است. برشها بر اساس کاربری هر فضا کاملاً مبلمان شده همراه با پرسوناژهای انسانی دراختیار شما دوستان عزیز قرار دارد .

نماهای مجتمع تجاری – فرهنگی

سه عدد نما از سه جبهه مختلف این مجتمع به صورت تری دی رندر گرفته شده است . این رندرها کاملاً کادر بسته و بنا به صورت رنگی نمایان است .

نقشه مجتمع تجاری
نقشه مجتمع تجاری

پرسپکتیو یا سه بعدی مجتمع تجاری فرهنگی

1- پرسپکتیو خارجی مجتمع تجاری فرهنگی

سه بعدی حرفه ای این پروژه طراحی مجتمع تجاری فرهنگی توسط نرم افزار تری دی مکس مدل سازی شده و با پلاگین منتال‌ری رندر گرفته شده است . تعداد رندرها ۴ عدد هم به صورت دید روز و هم دید شب می باشد .خروجی این رندرها با کیفیت بسیار بالا  با فرمت jpg در داخل محصول قرار داده شده است .

2- پرسپکتیو داخلی مجتمع تجاری فرهنگی

در طراحی پروژه ی عظیم مجتمع تجاری فرهنگی ، طراحی داخلی زیبا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . بنابراین باید پرسپکتیو هایی که از این فضاها ارائه می شود بسیار جذاب و با کیفیت بالا باشد . پرسپکتیو داخلی پروژه مجتمع تجاری فرهنگی با نرم افزار تری دی مکس رندر گرفته شده است . تعداد این رندرها ۵ عدد از قسمت های مهم و اساسی شامل گالری ها ، کافی شاپ و لابی می باشد.

طراحی داخلی مجتمع تجاری فرهنگی
طراحی داخلی مجتمع تجاری فرهنگی

شیت بندی مرکز تجاری فرهنگی

تمامی فایل های اتوکد این مجموعه ، رندر های خارجی و داخلی جداگانه در شیت های مختص به خود قرار گرفته اند .

 به محض خرید و دانلود این محصول تمام فایل های اتوکد و تری دی مکس این مجموعه در اختیار شما قرار می گیرند و شما می توانید بر اساس نیاز خود آن ها را ویرایش نمایید .

https://archina.ir/?p=1715

نقد و بررسی‌ها

 1. مهدی عالمی

  ممنون بابت محصولات خوبتون. در ویدیوهای هر محصول بسیار عالی توضیحات لازم رو دادید. با تشکر

  • مدیریت آرچینا

   سپاسگذاریم که دیدگاه خودتون رو درج فرمودید. بله دوست گرامی از این به بعد توضیحات پروژه ها در کنار نوشتار متنی بصورت ویدیویی نیز ارائه خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *