مجتمع مسکونی طرح 5 با طراحی فوق العاده کامل و زیبا

113.000 تومان

پروژه فوق العاده عالی مجتمع مسکونی طرح 5 شامل مجموعه عظیمی از نقشه های معماری، مبلمان و راندو شده + طرح های 3D کامل از کل مجموعه مسکونی بهمراه پوستر های کامل

توضیحات

پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح 5 شامل تمامی نقشه های معماری مبلمان و راندو شده، طرح های سه بعدی کامل از کل مجموعه مسکونی به همراه پوستر های کامل. مجتمع مسکونی طرح 5 معماری برای درس طرح نهایی به صورت مجموعه عظیمی از نقشه های معماری و 3D. پس از خرید پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی در صورت هر گونه سوال چه قبل از خرید و چه بعد از خرید میتوانید از طریق شماره های اعلام شده در سایت با ما در ارتباط باشید.

این پروژه مجتمع مسکونی بسیار کامل بوده و برای تهیه آن زحمت زیادی کشیده و در زمان طراحی معماری آن سعی شده نهایت دقت و کیفیت در نظر گرفته شود.

در این پست از سایت دانلود پروژه معماری آرچینا ما پروژه فوق العاده مجتمع مسکونی را که اغلب دانشجویان برای طرح 5 یا طرح نهایی انتخاب می کنند آماده کرده ایم. باید دقت کنید پروژه ای که برای درس طرح نهایی انتخاب می کنید از هر نظر کامل باشد و هر قسمت از آن توسط دانشجو قابل دفاع باشد . یعنی طراحی ها به صورت خودسرانه انجام نگرفته باشد .

دانلود پروژه مجتمع مسکونی طرح 5

پروژه مجتمع مسکونی طرح 5
پروژه مجتمع مسکونی طرح 5

مهمترین جزء در پروژه مجتمع مسکونی ، واحدهای آن می باشند. سعی شده در این طرح از واحدهای مسکونی یک و دو و سه خواب استفاده شود . نورگیری و دسترسی عادی و مواقع اضطراری آن ها به خوبی حل شده است .  تمامی پلان های طبقات و پارکینگ هم به صورت فایل اتوکدی و هم در شیت ها موجود است. پلان ها و سایت پلان کاملا راندو شده هستند. سه بعدی کامل از کل پروژه توسط نرم افزار تری دی مکس انجام گرفته و تصاویر رندر نهایی در فایل دانلودی موجود است .

توجه: تمامی عکس های مشاهده شده در این پست مربوط به  فایل های این پروژه است.

سایت پلان پروژه کامل مجتمع مسکونی طرح 5

سایت پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ با اتوکد ترسیم شده و راندو شده است. جانمایی بلوک ها در سایت به گونه ای انجام شده که در سایت پلان حرکت و چرخش و به هم پیوستگی آن ها کاملاً به چشم بیاید.

دلیل دیگر انتخاب این فرم برای بلوک های مجتمع مسکونی افزون بر مسائل زیباشناختی، بحث اقلیم منطقه است. در مناطق سرد و کوهستانی و مناطق گرمسیری به هم پیوستگی ساختمان ها اولویت اصلی طراحی است. ما نیز این اصل را رعایت کرده‌ایم .

پلان مجتمع مسکونی طرح 5

پروژه مجتمع مسکونی طرح 5
پلان پروژه مجتمع مسکونی

پروژه مجتمع مسکونی طرح ۵ در اصل ۲ بلوک آپارتمانی است که از اتصال چندین بلوک کوچکتر به وجود آمده است . پلان مسکونی طرح 5 این بلوک ها در ۱۰ طبقه روی همکف طراحی شده است و هر طبقه به واحدهای یک و دو و سه خوابه تقسیم بندی شده است. پلان ها کاملاً مبلمان شده و رنگی هستند و هم به صورت فایل اتوکد  وهم به صورت پوستر در محصول قرار داده شده اند.

کانسپت مجتمع مسکونی طرح 5

پروژه پروژه مجتمع مسکونی طرح 5 حال حاضر ما بر اساس معماری بیونیک کار شده است و از چرخش آناتومی بدن انسان برای کانسپت الهام گرفته شده است.

برش های طراحی مجتمع مسکونی طرح 5

از هر بلوک یک برش طولی زده شده است . یک برش نیز از سایت پلان به صورت طولی برای درک بیشتر مفهوم زده شده است.

نماهای مجتمع مسکونی طرح 5 معماری

دو نما برای این پروژه طراحی شده است.

یک نما از این مجتمع توسط نرم افزار اتوکد طراحی شده و راندو شده است و برای تقویت  پروژه شما ، از فایل تری دی مکس این پروژه رندر گرفته شده و نتیجه نهایی به صورت عکس در محصول قرار داده شده است .

سه بعدی حرفه ای مجتمع مسکونی طرح 5

سه بعدی پروژه مجتمع مسکونی
سه بعدی پروژه مجتمع مسکونی

کل مجموعه که شامل دو بلوک و سایت پلان مجموعه است با نرم افزار تری دی مکس سه بعدی شده و ۱۰ عدد رندر با کیفیت،خروجی این نرم‌افزار است که در داخل فایل موجود است.

پوستر مجتمع مسکونی طرح 5

پروژه مجتمع مسکونی طرح 5 به صورت تمام و کمال تبدیل به ۴ پوستر شده است . پوستر اول شامل سایت پلان و برش طولی سایت می باشد. پوستر دوم شامل  پلان ها و برش های راندو شده می باشد.

پوستر سوم مربوط به آنالیز سایت است. پوستر چهارم مربوط به سه بعدی حرفه ای مجموعه است. سایز این پوستر ها ۱۰۰ در ۷۰ می باشد که با کیفیت بالایی آماده چاپ هستند.

تمامی  فایل های اتوکدی و تری دی مکس این پروژه در داخل محصول قرار داده شده است و پس از دانلود به راحتی قابل ادیت می باشند .

دانلود پروژه کامل طرح 5 مجتمع مسکونی

دیگر پروژهای معماری مسکونی در فروشگاه معماری آرچینا :

دانلود پروژه شهرک مسکونی ویلایی ویژه طرح 5 (زیبا و با کیفیت)

پروژه کامل طرح نهایی مجتمع مسکونی

پروژه طراحی مجتمع مسکونی (پلان بلوک‌ها،نما،برش،3D و پوستر)

پروژه مسکونی طرح 5 (پلان ،نما، برش، پرسپکتیو، 3d)

پروژه طرح 5 مجتمع مسکونی(فایل اتوکد،پلان،نما،رویت،3Dحرفه‌ای)

پروژه طرح 5 مسکونی – نقشه و پلان و سه بعدی مجتمع مسکونی

رساله مجتمع مسکونی در اقلیم آب و هوایی گرم و خشک

دانلود پروژه معماری مجتمع مسکونی طرح 5

https://archina.ir/?p=1522

نقد و بررسی‌ها

 1. زهرا معمار

  بسیار عالی. امتیاز خوبی که میدم بخاطر کیفیت بالای پروژه هستش.
  از راهنماییهاتون هم ممنونم.

  • مدیریت آرچینا

   از رضایت شما مشتری گرامی بسیار خرسندیم و آرزوی موفقیت داریم براتون.

 2. محمد حسين محمدي فشاركي (خریدار محصول)

  سلام فقط خواستم یه تشکر ویژه بکنم. عالی بود عااااااااالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *