دانلود پروژه هتل 5 ستاره با فرمِ الهام گرفته از معماری ایرانی

59,000 تومان

تمامی فایل های اتوکد این پروژه با خرید این محصول به طور کامل در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

دانلود پروژه هتل 5 ستاره با فرمِ الهام گرفته از معماری ایرانی

59,000 تومان

در پروژه هتل 5 ستاره ، شکل و فرم ساختمان از معماری ایرانی و پلان ها از سبک فولدینگ الهام گرفته شده است . این مجموعه شامل تمامی پلان های مبلمان شده ، نماها ، برش ، سایت پلان و سه بعدی می‌باشد .

دانشجویان گرامی در این پست از سایت آرچینا ، پروژه هتل 5 ستاره که در فرم و شکل آن از معماری ایرانی و در پلان از سبک فولدینگ الهام گرفته شده است را برای شما انتخاب کرده ایم .

پلان های این پروژه بر اساس ریز فضاهای لازم برای هتل طراحی شده است. تمامی فضاها از پارکینگ گرفته تا پنت هاوس ها و… ، همگی ریز به ریز با جزئیات کار شده است. نکته جالب ← اینکه در این پروژه مبلمان استفاده شده برای پلان ها ، همگی توسط خود طراحان سایت طراحی شده و از مبلمان آماده استفاده نشده است .

پروژه هتل 5 ستاره با فرمِ الهام گرفته از معماری ایرانی

توضیحات کلی درباره پروژه هتل پنج ستاره الهام گرفته از معماری ایرانی در فرم و شکل ساختمان

سه بعدی پروژه هتل 5 ستاره
سه بعدی پروژه هتل 5 ستاره

توجه : تمامی عکسهای این پست مربوط به همین پروژه است.

سایت پلان پروژه هتل ۵ ستاره

سایت پروژه هتل ۵ ستاره ، بسیار ساده و شیک کار شده است. دانشجویان عزیزی که پروژه‌ای با موضوعیت چند عملکردی دارند و موضوع اقامتی جزو آنهاست ، می‌توانند از این هتل استفاده کرده  و سایت آن را نیز به عنوان سایت پروژه خود برگزینند. سایت پروژه هتل ۵ ستاره ما ، شکل و فرم زیبایی دارد.

 

پروژه هتل 5 ستاره
پروژه هتل 5 ستاره

پلان هتل 5 ستاره

پلان های هتل ۵ ستاره ، بسیار خاص و حرفه‌ای کار شده است . این هتل دارای ۲ طبقه زیر زمین با کاربری پارکینگ می باشد. پلان طبقه همکف که کاربری فضاهای عمومی را به خود اختصاص داده است. پلان های طبقات اول و دوم که شامل فضاهای اقامتی است و بقیه پلان ها که به صورت تیپ کار شده اند. برای آگاهی بیشتر شما در برخی قسمت ها واحد های اداری و اقامتی بزرگ نمایی شده است.

 

پروژه هتل 5 ستاره
پروژه هتل ۵ ستاره
پلان پروژه هتل 5 ستاره
پلان پروژه هتل ۵ ستاره
پلان پروژه هتل 5 ستاره
پلان پروژه هتل 5 ستاره

برش ها

دو عدد برش از قسمت های مهم هتل زده شده است که کاملا مبلمان شده هستند .

نما ها

نما های این پروژه شامل ۴ عدد است از چهار جبهه هتل . که با اتوکد طراحی شده است. تمام جنس بدنه ها و طرح هایی که در سه بعدی هتل مشخص است در نما ها هم طراحی شده است .

 

پروژه هتل 5 ستاره
پروژه هتل 5 ستاره

سه بعدی حرفه ای پروژه هتل ۵ ستاره

پرسپکتیو این هتل توسط تری‌دی کاران حرفه ای سایت آرچینا و با نرم افزار تری‌دی‌مکس طراحی شده است . جمعاً چهار رندر از جبهه های مختلف بنا از دید پرنده و دید انسانی با کیفیت بالا زده شده است . محصول خروجی نیز با فرمت عکس در اختیار شما عزیزان قرار دارد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروژه هتل 5 ستاره با فرمِ الهام گرفته از معماری ایرانی”