پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده

49,000 تومان

پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده ؛ شامل تمامی شیت های معماری ، پوستر و سه بعدی حرفه ای بنا

پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده

49,000 تومان

پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده ، جزوه پروژه های مطرح و پرطرفدار سایت ما می باشد . این پروژه شامل تمامی شیت های معماری از جمله نماها ، برش ها و سه بعدی خارجی بنا با کیفیت خیلی بالا می باشد .

  همراهان همیشگی سایت آرچینا ، در این پست قصد داریم پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده را خدمت شما  ارائه دهیم . سه بعدی حرفه ای این بنا ، توسط تری دی کاران سایت آرچینا به زیبایی هرچه تمام تر کار شده است . در طراحی نمای این هنرستان سعی شد از المان های معماری ایرانی و مصالح بومی استفاده شود .

دانلود پروژه هنرستان

تشریح موضوع پروژه :

  • هنرستان :

در هنرستان مانند تمام تصرف های آموزشی دیگر دوره ی خاصی از تحصیلات توسط دانش آموزان فرا گرفته می شود . در این دوره دانش اموزانی که علاقه مند به یادگیری مهارت های فنی یا هنری هستند می توانند به هنرستان بروند مدت این دوره 3 سال و شروع آن بعد از پایان سال نهم متوسطه می باشد .

  • طراحی معماری هنرستان :

در طراحی فضاهای آموزشی به طور کلی ، شناخت عملکردها ، دسترسی ها ، شناخت روحیه دانش آموزان و نیازها و خواسته های آنها مبنای اصلی طراحی است ، همان طور که قبلا هم گفتیم دانش آموزانی به تحصیل در هنرستان می پردازند که دوره متوسطه را گذرانده باشند از این رو باید قبل از طراحی این بنا ، اطلاعات کاملی درباره این قشر از جامعه در تناسب با محیط آموزشی هنرستان کسب کرد .

 پروژه حال حاضر ما با رعایت اصول طراحی معماری فضاهای آموزشی هنرستان و ریزفضاهای آن طراحی شده است . عملکردها به درستی پاسخ داده شده و نیازها کاملا دسته بندی و حل شده است . این پروژه در 8 شیت اتوکدی کار شده که شامل تمامی شیت های معماری و سه بعدی حرفه ای می باشد .

 

پروژه هنرستان-archina.ir
پروژه هنرستان

توجه :

تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه می باشد که از فایل اتوکد و تری دی مکس آن برداشت شده است .

فایل اتوکدی تمام پلان ها و شیت های معماری ، رندر و فایل سه بعدی آن نیز ، به محض خرید و دانلود پروژه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد .

پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده

محتویات پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده :

  • پلان های معماری
  • سایت پلان
  • 2 برش
  • 4 نما
  • سه بعدی حرفه ای
  • پوستر

پلان معماری هنرستان

این پروژه در سه طبقه ( همکف ، اول و دوم ) کار شده است . تمامی طبقات دارای پلان معماری ، پلان اندازه گذاری و پلان مبلمان هستند  .

علاوه بر ساختمان هنرستان ، پلان ساختمان سرایداری نیز که به صورت جدا در سایت جانمایی شده است نیز طراحی و مبلمان شده است و یک شیت به صورت اختصاصی به نماها ، برش ها و پلان آن اختصاص یافته است .

 

پلان هنرستان
پلان هنرستان

 

سایت پلان :

پروژه مورد نظر در سایتی به ابعاد 150 *74 طراحی شده است . این سایت شامل فضاهایی همچون پارکینگ ، فضاهای بازی ، فضای استراحت ، آبنما و فضای سبز می باشد . در طراحی این بخش ها ، استانداردها وسرانه های تصرفات رعایت شده است .

برش ها :

تعداد برش های این پروژه 3 عدد است . دو عدد از این برش ها که به صورت طولی و عرضی هستند از بنای هنرستان زده شده است و سعی شده از قسمت های مهم پروژه عبور نماید .

برش سوم به صورت طولی از کل سایت زده شده است .

 

سایت پلان هنرستان
سایت پلان هنرستان

 

نما ها :

نماهای این هنرستان از فایل تری دی مکس این پروژه با کیفیت بالا رندر گرفته شده و با فرمت عکس در محصول قرار داده شده است . تعداد این نماها ، 4 عدد و به صورت رنگی و با کیفیت بالا می باشد .

از ساختمان سرایداری نیز 2 نما با نرم افزار اتوکد طراحی شده است .

پرسپکتیو خارجی :

تعداد پرسپکتیوهای این پروژه 9 عدد است که با نرم افزار 3DsMAX مدل سازی شده و با پلاگین Vray  رندر گرفته شده و با فرمت عکس با کیفیت بالا در داخل محصول موجود است .

 

نقشه هنرستان
نقشه هنرستان

 

پوستر :

پوستر اصلی این پروژه شامل تمامی رندرهای بنا ، نماها ، برش های سایت و ساختمان می باشد . این پوستر با نرم افزار فوتوشاپ طراحی شده و با کیفیت بالا در سایز خیلی بزرگ آماده پلات است .

شما می توانید به راحتی این پوستر را به نام خود ادیت نمایید .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه هنرستان با طراحی معماری فوق العاده”