دانلود پروژه کامل مدرسه (بسیار دقیق بهمراه 3D و جزئیات کامل)

89,000 تومان

این پروژه کامل مدرسه ( طراحی معماری مدرسه ) بسیار دقیق و با جزئیات کامل بر اساس اصول طراحی لازم برای مدرسه انجام شده است .

دانلود پروژه کامل مدرسه (بسیار دقیق بهمراه 3D و جزئیات کامل)

89,000 تومان

همراهان همیشگی سایت آرچینا در این پست پروژه کامل مدرسه را برای شما آماده کرده ایم. دوستان عزیزی که تمایل دارند برای پروژه طرح نهایی دوره کارشناسی پایان نامه مدرسه را انتخاب کنند به جرات می توانیم بگوییم که این پروژه مدرسه بهترین گزینه می باشد. امیدوارم این پروژه طراحی معماری مدرسه مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد .

دانلود پروژه کامل مدرسه ( طراحی معماری مدرسه )

پروژه کامل مدرسه شامل تمامی شیت های معماری از جمله پلان ها ، نماها ، مقاطع و سه بعدی حرفه ای با کیفیت بسیار بالا می باشد.

فایل اتوکد و تری دی مکس تمامی رندرها و پلان های معماری در داخل محصول موجود است و به محض خرید و دانلود با قابلیت ویرایش در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

مدرسه بنا به نوع فعالیتش دارای محیط ها و فضاهای آموزشی متنوعی است که هر کدام بسته به نوع کاربری آن باید بر طبق ضوابط و استاندرادهای مخصوص به آن امر طراحی گردد. باید مدنظر داشت که مدارس دارای شرایط آموزشی یکسانی نیستند و هر کدام بر طبق منطقه و مرزبندی متفاوت هستند.

در طراحی معماری مدرسه این پروژه کامل مدرسه سعی شده است که تمامی جوانب مدارس در نظر گرفته شود تا مشکلی از بابت تعریف و تطبیق بخش ها وجود نداشته باشد.

پس از دانلود پروژه مدرسه میبینید که این پروژه الگوی بسیار مناسبی برای طراحی یک پروژه کامل مدرسه است که میتواند در وقت و انرژی شما صرفه جویی بعمل آورد.

سه بعدی مدرسه
سه بعدی مدرسه

محتویات پروژه کامل مدرسه

 • پلان های معماری در دو طبقه
 • سایت پلان
 • پلان شیب بندی
 • پلان اندازه گذاری
 • چهار برش به تفکیک
 • چهار نما به تفکیک
 • سه بعدی حرفه ای
پروژه کامل مدرسه
پروژه کامل مدرسه

توجه: تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه می باشد.

دانلود پروژه مدرسه ، ریز فضاهای مدرسه ، پلان مدرسه

 • پلان های معماری مدرسه

پلان پروژه مدرسه در دو طبقه کار شده است.

دانلود پلان مدرسه
دانلود پلان مدرسه

کلاس ها ، اتاق اساتید و تمام فضاهای مورد نیاز برای یک مدرسه در این پلان ها با رعایت اصول دسترسی ها و عملکردها جانمایی شده است . پلان این دو طبقه به صورت کامل همراه با پلان شیب بندی بام و پلان اندازه گذاری طبقات در داخل محصول قرار داده شده است .

پلان مدرسه
پلان مدرسه
 • سایت پلان مدرسه

پروژه مدرسه در زمینی به ابعاد ۳۷* ۲۷ طراحی شده است . زمین ورزش فوتبال و والیبال ، فضای استراحت و نشیمن های سبز ، دسترسی های سواره و پیاده به صورت جداگانه ، ساختمان نگهبانی و سرایداری جزوه بخش های تشکیل دهنده این سایت می باشند.

علاوه بر سایت پلان ، پلان موقعیت مدرسه نیز به صورت جداگانه موجود است که تمام دسترسی ها و گذرهای مجاور سایت در آن مشخص می باشند . دانلود پروژه مدرسه

سایت پلان مدرسه
سایت پلان مدرسه
 • نماهای پروژه معماری مدرسه

برای جذابیت بیشتر پروژه مدرسه ۴ نما به تفکیک برای مدرسه طراحی شده است . دو نما از ساختمان مدرسه ، دو نما از قسمت سرایداری و یک نما هم از ساختمان ورزشی مجموعه زده شده است . نما ها به صورت عکس از فایل تری دی ساختمان ها رندر گرفته شده و به صورت کاملا رنگی در اختیار شما عزیزان گذاشته شده است .

نقشه مدرسه
نقشه مدرسه
 • سه بعدی حرفه ای مدرسه

دانلود پروژه مدرسه : ساختمان مدرسه ، ساختمان ورزشی و ساختمان سرایداری به همراه کل سایت با نرم افزار تری دی مکس مدل شده و با پلاگین vray  رندر گرفته شده است . نتیجه نهایی شامل ۱۰ عدد رندر از تمام جهات ساختمان از سر در گرفته تا کل مجموعه می باشد .کیفیت این رندرها بسیار بالا و قابلیت چاپ در ابعاد بزرگ را دارد .

کانسپت مدرسه
کانسپت مدرسه

این پروژه کامل مدرسه ( طراحی معماری مدرسه ) بسیار دقیق و با جزئیات کامل بر اساس اصول طراحی لازم برای مدرسه انجام شده و یکی از طراحی های بسیار زیبا بر اساس معماری مدرن است.

1 دیدگاه برای دانلود پروژه کامل مدرسه (بسیار دقیق بهمراه 3D و جزئیات کامل)

 1. حمید رضوی

  بسیار عالی. ممنونم بابت پروژه معماری مدرسه که ازتون خریدم. پروژه بسیار کاملی بود.

دیدگاه خود را بنویسید