پروژه معماری پایانه مسافربری به همراه شیت های معماری

49,000 تومان

پروژه فوق العاده پایانه مسافربری شامل شیت های معماری از قبیل پلان ها ، نما ها ، برش ها ، سایت پلان و لند اسکیپ ، سه بعدی حرفه ای و پوستر می باشد .

پروژه معماری پایانه مسافربری به همراه شیت های معماری

49,000 تومان

دانشجویان عزیز رشته معماری ، در این پست از سایت آرچینا ، پروژه مدرن پایانه مسافربری را برایتان آماده کرده ایم . تمامی نقشه های معماری ، طراحی های سه بعدی و پوستر این پروژه داخل محصول موجود است . مهمترین امتیاز این محصول ، جدا از بحث شیت های معماری فوق العاده آن ، ارائه دو شیت جداگانه برای توضیح روند شکل گیری حجم و پلان می باشد و برای دوستانی که نیاز به ارائه کانسپت و ایده طراحی اولیه از کارشان دارند ، بسیار مفید خواهد بود.

اطلاعات کاملتر درباره طراحی معماری این پروژه به صورت فایل پاورپوینت در داخل فایل دانلودی قرار داده شده است .

دانلود پروژه پایانه مسافربری شامل شیت های معماری

پروژه فوق العاده ی پایانه مسافربری شامل شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر

پروژه معماری ترمینال مسافربری
پروژه معماری ترمینال مسافربری

توجه : تمامی عکس های این پست مربوط به همین پروژه می باشد که برای آگاهی شما برای توضیحات بیشتر در قسمت های مربوطه جانمایی شده است .

معرفی کلی پروژه فوق العاده پایانه مسافربری :

سایت پلان ترمینال مسافربری

اجزای تشکیل دهنده محوطه پایانه مسافربری  شامل : پارکینگ اتوبوس ها ، پارکینگ تاکسی های ترمینال ، سکوی اتوبوس‌ها ، قسمت ورودی پیاده ،  ورودی سواره ، فضای سبز و آلاچیق ، تعمیرگاه ، کارواش و پارکینگ ماشین های سواری بین شهری می باشد .

 

سایت پلان پایانه مسافربری
سایت پلان پایانه مسافربری

 

پلان معماری پایانه مسافربری

پروژه پایانه مسافربری دردو طبقه طراحی شده است . پلان ها شامل تمامی فضاهای  مورد نیاز ترمینال مسافربری هستند .

طبقه همکف شامل  فضاهای خدماتی اصلی ، سالن های انتظار ، گیشه های فروش بلیط ، استراحتگاه رانندگان و …  است .

 طبقه اول ؛ فضاهای اداری ، فضاهای خدماتی درجه دو ، سوئیت های اقامتی برای مسافران ، رستوران و …  را در خود جای می دهد .

برش ها

از پروژه پایانه مسافربری یک برش به صورت طولی و از نقاط مهم آن زده شده است . نتیجه نهایی در شیت های معماری پروژه قرار گرفته است .

 

پلان پایانه مسافربری
پلان پایانه مسافربری

نماهای ترمینال مسافربری

تعداد نماهای پروژه پایانه مسافربری شش عدد  است. ۴ عدد از این نما ها به صورت اتوکدی همراه با تمام جزئیات و کدهای ارتفاعی و ابعاد و اندازه ها موجود است . افزون بر نماهای اتوکدی ، از سه بعدی حرفه ای این بنا نیز رندر گرفته  شده و به صورت تصویر در محصول قرار داده شده است . در طراحی نما ها با خلق سایه سعی شده درک بهتری از نما در بیننده ایجاد شود .

3D حرفه‌ای پایانه مسافربری

سه بعدی این پروژه توسط  تری‌دی‌کاران حرفه ای سایت آرچینا طراحی شده و با پلاگین منتال ری رندر گرفته شده است . تعداد رندر های این پروژه ۸ عدد است . که هم شامل رندرهای دید انسانی  و هم دید پرنده می باشد . افزون بر این رندرها ، که برای نمایش پرسپکتیو بنا استفاده می شود . ۲ عدد پرسپکتیو هم به صورت اتوکدی  طراحی و در شیت ها جانمایی شده است .

 

پایانه مسافربری
پایانه مسافربری

پوستر

این پروژه دارای یک عدد پوستر به ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ می باشد  که با نرم افزار فتوشاپ شیت بندی شده و با کیفیت خیلی بالا قابل چاپ است. رندر های سه بعدی این پروژه همگی در داخل این پوستر قرار داده شده اند .

برای استفاده بیشتر شما عزیزان ، تمام فایل های اتوکد این پروژه در داخل محصول قرار داده شده است که به محض خرید و دانلود در اختیار شما قرار می گیرد .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه معماری پایانه مسافربری به همراه شیت های معماری”