پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت عالی]

129,000 تومان

پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار ( پایان نامه ایستگاه راه آهن ) به صورت کامل همراه با تمامی شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر

پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت عالی]

129,000 تومان

پایان نامه کارشناسی ارشد ایستگاه قطار یا پایان نامه ایستگاه راه آهن شامل تمامی پلان های معماری برش، نما، سه بعدی حرفه‌ای و پوستر می‌باشد.

دانشجویان عزیز رشته معماری در این پست از سایت آرچینا یک پروژه کامل از طراحی ایستگاه راه آهن را برای شما انتخاب کرده ایم. برای طراحی این پروژه معماری ایستگاه راه آهن از ضوابط و استانداردهای فضایی جهانی پروژه کامل ایستگاه قطار استفاده شده است.

دانلود پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار

حجم این پروژه کامل ایستگاه قطار دارای فرمی بسیار انعطاف پذیر است و علت آن هم سازه‌ی انتخاب شده می باشد. سازه‌ی کار بتونی است و در ساخت آن از سقف های پیش تنیده بهره گرفته شده است. توضیحات کامل‌تر درباره‌ی بخش های این طراحی ایستگاه راه آهن در ادامه ارائه شده است.

پروژه کامل ایستگاه قطار
پروژه کامل ایستگاه قطار

توجه : تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه است.

محوطه سازی یا سایت پلان طراحی ایستگاه راه آهن

این پایان نامه ایستگاه راه آهن در سایتی به ابعاد 90 *130  طراحی شده است . تمامی دسترسی ها چه سواره و چه پیاده ، جداگانه و از هم تفکیک شده اند . سایت مجموعه دارای بخش های پارکینگ ، محل بازی کودکان ، آلاچیق ، سکوی سوار شدن و پیاده شدن مسافر و…  می باشد. سرانه فضای سبز در طراحی این سایت رعایت شده است .

سایت پلان ایستگاه قطار
سایت پلان ایستگاه قطار

پلان ایستگاه قطار

پروژه ایستگاه ویژه قطار ( طراحی ایستگاه راه آهن ) در دو طبقه طراحی شده است. طبقه همکف و طبقه اول .

تمامی این پلان ها مبلمان شده و راندو شده می باشند . افزون بر پلان مبلمان طبقات ، ستون گذاری و آکس بندی پلان ها نیز انجام شده است . دسترسی و ارتباط این دو طبقه با هم از طریق پله برقی ، آسانسور و راه پله معمولی صورت می گیرد .

برش های پروژه معماری ایستگاه راه آهن

دو برش به صورت عمودی و افقی از کل مجموعه ایستگاه قطار زده شده است . یکی از این برش ها به صورت شکسته انجام شده تا  قسمت های مهمی همچون راه پله را به تصویر بکشد .

نما های پایان نامه ایستگاه راه آهن

برای جذابیت بیشتر پروژه معماری ایستگاه راه آهن ( طراحی ایستگاه راه آهن ) چهار نما از چهار طرف اصلی بنا که از فایل تری دی مکس این مجموعه رنده گرفته شده در دسترس است. تمامی نما ها کاملا رنگی هستند.

پلان ایستگاه قطار
پلان ایستگاه قطار

سه بعدی حرفه ای پروژه ایستگاه راه آهن

تعداد 7 عدد رندر خارجی به صورت دید پرنده و دید انسانی از این پروژه کامل ایستگاه قطار با کیفیت خیلی بالا در محصول قرار داده شده است . سه بعدی این پروژه توسط تری دی کاران حرفه ای سایت آرچینا و با نرم افزار تری دی مکس انجام شده و با نرم افزار وی ری رندر گرفته شده است .

پوستر پروژه کامل طراحی ایستگاه راه آهن

دو عدد پوستر از پروژه ایستگاه قطار با نرم افزار فتوشاپ کار شده است . یکی از این پوستر های پروژه معماری ایستگاه راه آهن به نمایش پرسپکتیو های پروژه اختصاص یافته است و دومی مربوط به نماهای پروژه می باشد.

پروژه ایستگاه راه آهن
پروژه ایستگاه راه آهن

از آنجا که ایستگاه راه آهن یکی از لازمه های اسای شهرهای بزرگ و توسعه یافته است در آرچینا بر آن شدیم که پروژه کامل ایستگاه راه آهن را برایتان آماده کنیم.

بنا به عملکرد متفاوت ایستگاه ها و تنوع در نوع خدمات رسانی آنها سعی نمودیم پروژه ایستگاه راه آهن بسیار کاملی را خدمتتان ارائه دهیم. این پروژه ایستگاه قطار پتانسیل اجرایی بالایی دارد و از تمام جنبه ها و استانداردهای معماری مورد تایید است. به همین منظور میتوان از این پروژه معماری ایستگاه راه آهن بعنوان الگوی مناسبی برای طراحی یک ایستگاه بسیار کامل قطار استفاده نمود.

امید است این پروژه نیز همانند دیگر پروژه های وبسایت آرچینا مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس این پایان نامه ایستگاه راه آهن در داخل محصول قرار داده شده است و به محض خرید و دانلود قابل استفاده و ویرایش می باشد .

2 دیدگاه برای پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت عالی]

 1. محمد

  یک پروژه ایستگاه راه آهن کامل و دقیق. عالی بود آرچینا.

 2. سمانه پارسا

  بسیار عالی بود. ممنون از پشتیبانی خوبتون که خیلی خوب راهنمایی کردن.

  • مدیریت آرچینا

   ارائه پشتیبانی خوب در کنار ارائه محصولات با کیفیت وظیفه و هدف اصلی ما در وبسایت آرچینا است. امید است این امر با تلاش هر چه بیشتر ما و همکاری شما عزیزان محقق گردد. با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای شما عزیزان.

دیدگاه خود را بنویسید