پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت]

69,000 تومان

پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار به صورت کامل همراه با تمامی شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر

پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت]

69,000 تومان

پایان نامه کارشناسی ارشد ایستگاه قطار شامل تمامی پلان های معماری برش، نما، سه بعدی حرفه‌ای و پوستر می‌باشد .

دانشجویان عزیز رشته معماری در این پست از سایت آرچینا یک پروژه کامل از ایستگاه قطار را برای شما انتخاب کرده ایم . برای طراحی این پروژه از ضوابط و استانداردهای فضایی جهانی استفاده شده است .

دانلود پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار

حجم این پروژه دارای فرمی بسیار انعطاف پذیر است و علت آن هم سازه‌ی انتخاب شده می باشد . سازه‌ی کار بتونی است و در ساخت آن از سقف های پیش تنیده بهره گرفته شده است . توضیحات کامل تر درباره ی بخش های این محصول در ادامه ارائه شده است .

پروژه ایستگاه قطار
پروژه ایستگاه قطار

توجه : تمامی عکس های موجود در این پست مربوط به همین پروژه است.

محوطه سازی یا سایت پلان ایستگاه راه آهن

این پروژه در سایتی به ابعاد 90 *130  طراحی شده است . تمامی دسترسی ها چه سواره و چه پیاده ، جداگانه و از هم تفکیک شده اند . سایت مجموعه دارای بخش های پارکینگ ، محل بازی کودکان ، آلاچیق ، سکوی سوار شدن و پیاده شدن مسافر و…  می باشد. سرانه فضای سبز در طراحی این سایت رعایت شده است .

 

سایت پلان ایستگاه قطار
سایت پلان ایستگاه قطار

پلان ایستگاه قطار

پروژه ایستگاه قطار در دو طبقه طراحی شده است. طبقه همکف و طبقه اول .

تمامی این پلان ها مبلمان شده و راندو شده می باشند . افزون بر پلان مبلمان طبقات ، ستون گذاری و آکس بندی پلان ها نیز انجام شده است . دسترسی و ارتباط این دو طبقه با هم از طریق پله برقی ، آسانسور و راه پله معمولی صورت می گیرد .

برش ها

دو برش به صورت عمودی و افقی از کل مجموعه ایستگاه قطار زده شده است . یکی از این برش ها به صورت شکسته انجام شده تا  قسمت های مهمی همچون راه پله را به تصویر بکشد .

نما ها

برای جذابیت بیشتر پروژه شما ، چهار نما از چهار طرف اصلی بنا که از فایل تری دی مکس این مجموعه رنده گرفته شده ، در دسترس است . تمامی نما ها کاملا رنگی هستند.

پلان ایستگاه قطار

سه بعدی حرفه ای پروژه ایستگاه راه آهن

تعداد 7 عدد رندر خارجی به صورت دید پرنده و دید انسانی از این پروژه با کیفیت خیلی بالا در محصول قرار داده شده است . سه بعدی این پروژه توسط تری دی کاران حرفه ای سایت آرچینا  و با نرم افزار تری دی مکس انجام شده و با نرم افزار وی ری رندر گرفته شده است .

پوستر

دو عدد پوستر از پروژه ایستگاه قطار با نرم افزار فتوشاپ کار شده است . یکی از این پوستر ها به نمایش پرسپکتیو های پروژه اختصاص یافته است و دومی مربوط به نماهای پروژه می باشد .

 

پروژه ایستگاه راه آهن
پروژه ایستگاه راه آهن

 

تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس این مجموعه در داخل محصول قرار داده شده است و به محض خرید و دانلود قابل استفاده و ویرایش می باشد .

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پایان نامه کارشناسی ایستگاه قطار [تضمین کیفیت]”