پروژه کامل دانشکده معماری (تمامی شیت‌ها ، 3D ، پوستر)

49.000 تومان

پروژه کامل دانشکده معماری شامل ریزفضاها و تمامی پلان های معماری، نماها، برش ها، سه بعدی حرفه‌ای و پوستر

توضیحات

دانشکده معماری : دانشکده جزوه فضاهای آموزشی محسوب می شود. در این تصرف ، سیرکولاسیون و عملکردها نقش اساسی را در طراحی معماری ایفا می کنند. با توجه به گسترش رشته های دانشگاهی ، نیاز به طراحی بناهای جداگانه برای هر کدام از آنها احساس می شود. رشته معماری نیز جزو این رشته هاست که به علت وجود کارهای عملی زیاد در این رشته ، باید بنایی جداگانه به نام دانشگاه معماری برای آن تاسیس شود.

دانلود پروژه کامل دانشکده معماری

اغلب رشته معماری را با رشته های دیگری همچون هنر که شباهت زیادی به معماری دارد ادغام می کنند. پروژه حاضر ما با شناخت تمامی این ویژگی ها و شرایط طراحی شده است تا شما بتوانید با نحوه طراحی و فضاهای مورد نیاز پروژه دانشگاه معماری آشنا شوید.

پروژه طراحی دانشکده معماری به صورت کامل همراه با تمامی شیت های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر

آنچه که شما برای ارائه یک پروژه کامل طراحی دانشکده معماری نیاز دارید ، از قبیل پلان های معماری ، نماها ، برش ها ، سه بعدی حرفه ای و پوستر، در قالب این محصول در اختیار شما قرار دارد .

پروژه کامل دانشکده معماری
پروژه کامل دانشکده معماری

توجه : تمامی عکس های این پست مربوط به همین پروژه است و برای جلب اعتماد شما در هر قسمت از توضیحات تصاویر مربوطه درج شده است.

توصیف کوتاه پروژه فوق العاده دانشکده معماری

لندسکیپ یا محوطه سازی ( سایت پلان ) پروژه دانشگاه معماری

سایت پلان این مجموعه دارای مساحت کمی می باشد. ما بیشترین تمرکز در طراحی را به قسمت پارکینگ و ورودی مجموعه اختصاص داده ایم .

پلان دانشکده معماری

پروژه طراحی دانشکده معماری در ۴ پلان طراحی شده است . پلان طبقه همکف ، پلان طبقه اول ، پلان طبقه دوم و پلان طبقه سوم . تمامی این پلان ها شامل ریز فضاهای مورد نیاز دانشکده تخصصی معماری می باشد .

برش ها

دو عدد برش طولی و عرضی از قسمت های مهم این دانشکده طراحی و تمامی کد های ارتفاعی و ابعاد و اندازه های مهم در آن مشخص شده است . برش ها کاملا مبلمان شده و همراه با پرسوناژهای انسانی در اختیار شما قرار دارد. پروژه دانشگاه معماری – اگر به تصاویری که از برش ها ارائه شده دقت کرده باشید ، متوجه می  شوید که طراحی به صورت پلکانی می باشد. این سبک طراحی علاوه بر زیبایی حجم معماری ، از یک طرف میزان بهره گیری درست از عوامل اقلیمی را افزایش می دهد و از طرف دیگر می توان با تعبیه فضای سبز در هر طبقه آن را به نوعی دارای رویکرد بام سبز به حساب آورد .

پلان دانشکده معماری
پلان دانشکده معماری

نما دانشکده معماری

برای جذابیت بیشتر پروژه معماری ، دو عدد نما ازدو طرف اصلی ساختمان که از فایل تری دی مکس این پروژه  رندرگرفته شده است در اختیار شما قرار داده شده است . این رندرها کاملاً کادر بسته و بنا کاملا به صورت رنگی نمایان است .

پرسپکتیو خارجی پروژه طراحی دانشکده معماری

تعداد ۵ عدد رندر خارجی از تمام قسمتهای ساختمان در داخل محصول قرار دارد که از فایل تری دی مکس این پروژه توسط پلاگین وی‌ری رندر گرفته شده است و با فرمت jpg و با کیفیت بالا و سایز بزرگ در اختیار شما دوستان عزیز قرار دارد .

پرسپکتیو داخلی دانشکده معماری

در پروژه طراحی دانشکده معماری قسمت های آموزشی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند . بنابراین نیاز به وجود تصاویری از طراحی داخلی همیشه احساس می شود . در این محصول یک عدد رندر از قسمت کلاس ها از فایل تری‌دی‌مکس این مجموعه زده شده است و با فرمت jpg و کیفیت بالا در اختیار شما قرار دارد .

پرسپکتیو دانشکده معماری
پرسپکتیو دانشکده معماری

پوستر دانشگاه معماری

دو عدد پوستر بزرگ که شامل تمامی موارد توضیح داده شده در بالا می باشد با فتوشاپ با کیفیت بالا و به صورت طولی طراحی شده است . سایز هر پوستر برای چاپ 1.50*0.70 می باشد  و به راحتی قابل ویرایش است .

برای بررسی دقیق ریزفضاهای دانشکده میتوانید پاورپوینت تحلیل دانشکده معماری را دانلود نمایید.

تمامی فایل های اتوکدی و تری‌دی‌مکس این مجموعه پروژه دانشگاه معماری در داخل محصول قرار داده شده است و به محض خرید و دانلود در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

https://archina.ir/?p=1570

نقد و بررسی‌ها

  1. متین

    فايل ها کامل و عملکرد پشتیبانی بسیار قوی. ممنونم ازتون.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *