دانلود پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی (رساله کامل)

69,000 تومان

پس از خرید و دانلود این محصول به راحتی می توانید به تمامی فایل های اتوکد و سه بعدی این مجموعه دست پیدا کنید.

دانلود پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی (رساله کامل)

69,000 تومان

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی ، پروژه ای بسیار کامل و فوق حرفه ای می‌باشد که شامل تمامی نقشه های معماری و سه بعدی حرفه‌ای می‌باشد. شما می توانید برای پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و یا طرح نهایی دوره کارشناسی آن را ارائه نمایید.

در ضمن دوستان عزیز آرچینا ، این پروژه به عنوان پروژه اقامتی نمایشگاهی با رویکرد باغ ایرانی ارائه شده است که شما عزیزان میتوانید به عنوان پروژه اقامتی تفریحی نیز از آن استفاده کنید .

پایان نامه مجتمع اقامتی – تفریحی با رویکرد باغ ایرانی به همراه رساله کامل

این پایان نامه به صورت دقیق و با جزئیات کار شده است . شما می توانید این پروژه را به راحتی ویرایش کنید زیرا تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس در داخل همین محصول موجود است و از آن ، برای پروژه های کلاسی که نیاز به کرکسیون دارند استفاده نمایید .

توجه : تمامی عکس های قرار داده شده در این پست مربوط به همین پروژه است و برای اطمینان خاطر شما در کنار هر موضوع تصاویر مربوطه را قرار داده‌ایم.

توضیحات کلی درباره  پایان نامه مجتمع اقامتی – تفریحی

سایت پلان مجتمع اقامتی تفریحی

پروژه مجتمع اقامتی – تفریحی برای اقلیم آب و هوایی معتدل طراحی شده است . و فرم آن ، کاملا مدرن و پاسخگوی نیازهای این شرایط اقلیمی می باشد . ابعاد سایت آن ۱۲۰ در ۲۷۰ متر می باشد . 

کار طراحی سایت با اتوکد انجام شده  و با فتوشاپ راندو شده است . تمامی فایل های این دو نرم افزار در داخل محصول موجود است. نحوه ی دسترسی ها ، پارکینگ ، فضای سبزو…  در داخل سایت پلان مشخص است . برای درک بهتر سایت پلان ، در آخر، کل سایت ، به صورت سه بعدی طراحی شده و رندر گیری انجام گرفته است .

پلان های مجتمع اقامتی تفریحی

پروژه مجتمع اقامتی تفریحی، چند عملکردی است. بنابراین این پروژه شامل چندین پلان می‌باشد . اولین بنای این پروژه، هتل مجموعه است . که دارای ۶ طبقه ؛ شامل زیرزمین ، همکف و ۵ طبقه دیگر که کاملاً مبلمان شده هستند ، می باشد. نام گذاری تمامی فضاها انجام گرفته است . پلان های بعدی مربوط به گلخانه و گالری می باشند . که در تصویر زیر ، این پلانها به صورت کلی نمایش داده شده است .

 

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی
پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی

برش ها

 برای مجتمع اقامتی تفریحی دو برش کامل مبلمان شده از هتل طراحی شده است . 

نماها

نماها شامل چهار نما از چهار جبهه مختلف هتل است که از فایل تری دی مکس رندر گیری شده و به صورت تصویر رنگی در محصول قرار داده شده است . در طراحی نما ، از عناصر و المانهای ایرانی و سنتی استفاده شده است . طراحی نماها مجزا و متنوع می باشد گویی به چهار بنای مجزا نگاه می کنیم .

سه بعدی حرفه ای مجتمع اقامتی تفریحی

سه بعدی این پروژه توسط تری دی کاران حرفه ای سایت آرچینا انجام شده و با vray رندر گرفته شده است. رندرهایی از کل مجموعه ، ساختمان ها به همراه سایت پلان ، سر در مجموعه و فضاهای داخلی با کیفیت بسیار بالا و به صورت تکی گرفته شده اند و با فرمت jpg ذخیره شده است که تعداد آنها ۱۵ عدد است. اگر تصاویر زیر را نگاه کنید به صحت صحبت های ما پی خواهید برد .

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی
پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی

پوستر پوسترهای این پروژه شامل ۳ عدد است که با فتوشاپ و با کیفیت بسیار بالا و با فرمت عکس کار شده است. این پوستر ها شامل تمامی پلان ها، سایت پلان، پرسپکتیو داخلی و خارجی است و به راحتی پس از دانلود می توانید آن را ویرایش نمایید و نام خود را به آن اضافه نمایید .

پس از خرید و دانلود این محصول به راحتی می توانید به تمامی فایل های اتوکد و سه بعدی این مجموعه دست پیدا کنید.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی (رساله کامل)”