دانلود پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی (رساله کامل)

169.000 تومان

پایان نامه و پروژه مجتمع اقامتی تفریحی به همراه تمامی پلان ها، نماها، برش و سایت پلان ، رساله کامل و پوستر و 3 بعدی حرفه ای مجتمع اقامتی تفریحی ارائه شده است.

توضیحات

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی پروژه ای بسیار کامل و فوق حرفه ای می‌باشد که شامل تمامی نقشه های معماری و سه بعدی حرفه‌ای می‌باشد. شما می توانید برای پایان نامه دوره کارشناسی ارشد و یا طرح نهایی دوره کارشناسی آن را ارائه نمایید.

در ضمن همراهان عزیز آرچینا این پروژه به عنوان پروژه اقامتی نمایشگاهی با رویکرد باغ ایرانی ارائه شده است که شما عزیزان میتوانید به عنوان پروژه اقامتی تفریحی نیز از آن استفاده کنید .

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی به همراه رساله کامل

این پایان نامه به صورت دقیق و با جزئیات کامل کار شده است.

شما می توانید این پروژه را به راحتی ویرایش کنید زیرا تمامی فایل های اتوکد و تری دی مکس در داخل همین محصول موجود است و از آن ، برای پروژه های کلاسی که نیاز به کرکسیون دارند استفاده نمایید .

توجه : تمامی عکس های قرار داده شده در این پست مربوط به همین پروژه اقامتی تفریحی است و برای اطمینان خاطر شما در کنار هر موضوع تصاویر مربوطه را قرار داده‌ایم.

توضیحات کلی درباره  پایان نامه مجتمع اقامتی – تفریحی

سایت پلان مجتمع اقامتی تفریحی

پروژه مجتمع اقامتی – تفریحی برای اقلیم آب و هوایی معتدل طراحی شده است . و فرم آن ، کاملا مدرن و پاسخگوی نیازهای این شرایط اقلیمی می باشد . ابعاد سایت آن ۱۲۰ در ۲۷۰ متر می باشد . 

کار طراحی سایت با اتوکد انجام شده  و با فتوشاپ راندو شده است . تمامی فایل های این دو نرم افزار در داخل محصول موجود است. نحوه ی دسترسی ها ، پارکینگ ، فضای سبزو…  در داخل سایت پلان مشخص است . برای درک بهتر سایت پلان ، در آخر، کل سایت ، به صورت سه بعدی طراحی شده و رندر گیری انجام گرفته است .

پلان های مجتمع اقامتی تفریحی

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی
پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی

پروژه مجتمع اقامتی تفریحی، چند عملکردی است. بنابراین این پروژه شامل چندین پلان می‌باشد . اولین بنای این پروژه، هتل مجموعه است . که دارای ۶ طبقه ؛ شامل زیرزمین ، همکف و ۵ طبقه دیگر که کاملاً مبلمان شده هستند ، می باشد. نام گذاری تمامی فضاها انجام گرفته است . پلان های بعدی مربوط به گلخانه و گالری می باشند . که در تصویر زیر ، این پلانها به صورت کلی نمایش داده شده است .

برش های پروژه معماری مجموعه اقامتی تفریحی

 برای مجتمع اقامتی تفریحی دو برش کامل مبلمان شده از هتل طراحی شده است . 

نماهای پایان نامه تفریحی اقامتی

نماها شامل چهار نما از چهار جبهه مختلف هتل است که از فایل تری دی مکس رندر گیری شده و به صورت تصویر رنگی در محصول قرار داده شده است . در طراحی نما ، از عناصر و المانهای ایرانی و سنتی استفاده شده است . طراحی نماها مجزا و متنوع می باشد گویی به چهار بنای مجزا نگاه می کنیم .

سه بعدی حرفه ای پروژه اقامتی تفریحی

پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی
پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی

3 بعدی این پروژه توسط تری دی کاران حرفه ای سایت آرچینا انجام شده و با vray رندر گرفته شده است. رندرهایی از کل مجموعه ، ساختمان ها به همراه سایت پلان ، سر در مجموعه و فضاهای داخلی با کیفیت بسیار بالا و به صورت تکی گرفته شده اند و با فرمت jpg ذخیره شده است که تعداد آنها ۱۵ عدد است. اگر تصاویر زیر را نگاه کنید به صحت صحبت های ما پی خواهید برد .

پوستر پایان نامه مجموعه اقامتی تفریحی

پوسترهای این پروژه اقامتی تفریحی شامل ۳ عدد است که با فتوشاپ و با کیفیت بسیار بالا و با فرمت عکس کار شده است. این پوستر ها شامل تمامی پلان ها، سایت پلان، پرسپکتیو داخلی و خارجی است و به راحتی پس از دانلود می توانید آن را ویرایش نمایید و نام خود را به آن اضافه نمایید .

پس از خرید و دانلود این محصول به راحتی می توانید به تمامی فایل های اتوکد و سه بعدی این مجموعه دست پیدا کنید.

 

این پروژه و پایان نامه بدلیل کیفیت بالای آن دارای حجمی بالغ بر 300 مگابایت است و در 4 پارت قابل دانلود است.

https://archina.ir/?p=1528

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پایان نامه مجتمع اقامتی تفریحی با رویکرد باغ ایرانی (رساله کامل)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *