پروژه طرح 3 موزه هنر های معاصر

49,000 تومان

این پروژه طرح 3 موزه بسیار با دقت و با رعایت ضوابط معماری انجام شده و طرح و فرم ساختمان از اسکیس های اولیه تا ترکیبات نهایی طرح در این محصول موجود است.

پروژه طرح 3 موزه هنر های معاصر

49,000 تومان

پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر پروژه ای کامل و با طراحی معماری فوق العاده میباشد که شامل تمامی نقشه های معماری ، سه بعدی حرفه ای و پوستر نهایی می باشد. طراحی موزه پروژه‌ای چالش برانگیز است . زیرا در طراحی آن باید هم عملکرد و هم فرم با هم مبنای طراحی قرار بگیرند. توصیه میکنیم با دانلود پروژه موزه طرح ۳ یکی از کاملترین و بهترین پروژهای معماری را ببینید.

دانلود پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر

همراهان گرامی در این پست از سایت آرچینا ، پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر را برای شما انتخاب کرده ایم. این پروژه طراحی موزه بسیار با دقت و با رعایت ضوابط معماری انجام شده است . طرح و فرم ساختمان از اسکیس های اولیه تا ترکیبات نهایی طرح در این محصول موجود است.

دانلود رساله موزه هنر های معاصر

همراهان عزیز وبسایت آرچینا میتوانید رساله همین پروژه معماری موزه هنر را از اینجا دریافت نمایید: رساله موزه هنر های معاصر به صورت کامل

کانسپت پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر
کانسپت پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر

توجه : * تمامی عکس های موجود در این سایت برای آگاهی بیشتر شما از تصاویر پروژه برداشت شده و در قسمت توضیحات مربوطه جانمایی شده است .*

سایت پلان موزه هنرهای معاصر
سایت پلان موزه هنرهای معاصر

پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر

دانلود پروژه موزه : این پروژه معماری موزه هنر یک از برترین و بهترین پروژه های معماری موزه است که برای تهیه آن زحمت زیادی کشیده شده تا بصورت ویژه و اختصاصی طراحی و اجرا گردد. هدف و نیت اصلی طراح این مجموعه، کسب بالاترین نمره طراحی مجموعه موزه هنرهای معاصر توسط شما عزیزان بوده است.

سایت پلان موزه پروژه طرح 3 موزه هنر های معاصر

همانطور که در تصویر زیر می بینید در سایت پروژه موزه پارکینگ ، فضای سبز و دسترسی ها طراحی شده اند . استاندارد فضایی برای پارکینگ ، فضای سبز و…  در این سایت طراحی موزه کاملاً رعایت شده است .

سایت پلان موزه
سایت پلان موزه

پلان پروژه طرح 3 موزه هنرهای معاصر

پروژه موزه هنرهای معاصر در چهار طبقه طراحی شده است . طبقات سوم و چهارم کاملا تیپ می باشند . در اینجا به اختصار برخی از عرصه های موجود در این پروژه را بررسی خواهیم کرد :

  • طبقه همکف شامل :

عرصه اداری با تمام فضاهای مورد نیاز ، عرصه کتابخانه ، آمفی تئاتر و فضاهای خدماتی ، عرصه آموزشی که شامل کلاس ، کارگاه و آتلیه و … می‌باشد . که همگی در این طبقه جانمایی شده اند. دانلود پروژه موزه

پلان معماری موزه هنرهای معاصر
پلان معماری موزه هنرهای معاصر
  • پلان طبقات اول و دوم و سوم :

این طبقات به بخش گالری موزه و بخش فروش و … اختصاص یافته است .

پلان موزه
پلان موزه
نقشه موزه هنرهای معاصر
نقشه موزه هنرهای معاصر

نماهای طراحی موزه هنر

چهار نما از چهار جبهه اصلی بنا توسط نرم افزار اتوکد طراحی و مبلمان شده است . این نماها شامل تمامی کدهای ارتفاعی و اندازه های مهم می باشد .

نما موزه
نما موزه

برش های پروژه معماری موزه هنر

در بحث پروژه موزه ، نحوه طراحی داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است . زیرا همانطور که می‌دانیم موزه  مؤسسه ای است ؛ دائمی و بدون هدف مادی ، که پذیرای همه افراد جامعه می باشد و در خدمت جامعه و پیشرفت آن فعالیت می کند . بنابراین باید طراحی آن ؛ چه طراحی داخلی و چه طراحی نمای آن ، جوابگوی نیازهای جامعه باشد.

از پروژه طرح ۳ موزه هنر های معاصر دو برش به صورت  طولی و عرضی زده شده است به طوری که از راه پله و فضاهای مهم این موزه عبور کند . هر دو برش کاملاً مبلمان شده و دارای کدهای ارتفاعی و اندازه های مهم می باشند .

برش موزه
برش موزه

پرسپکتیو موزه ( دانلود پروژه موزه )

از پروژه موزه ۱۵ رندر با کیفیت بالا در داخل محصول موجود است. طراحی سه بعدی این پروژه معماری موزه هنر توسط نرم افزار فوق العاده تری دی مکس انجام شده و با پلاگین وی ری رندر گرفته شده است .

سه بعدی موزه هنر های معاصر
سه بعدی موزه هنر های معاصر

پوستر موزه هنرهای معاصر

پوستر این پروژه با نرم افزار فتوشاپ طراحی شده و با کیفیت فوق العاده بالا آماده چاپ است . ابعاد این پوستر ۱۰۰ * ۷۰ می باشد که شامل تمامی سه بعدی ها و رندر های این پروژه است .

شیت بندی موزه
شیت بندی موزه

* به محض خرید و دانلود این محصول تمامی فایل های اتوکد و سه بعدی این مجموعه به صورت کامل در اختیار شما قرار می گیرد .*

دیگر مباحث مربوط به موزه در وبسایت آرچینا:

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه طرح 3 موزه هنر های معاصر”