پروژه معماری فرودگاه (نقشه،ریزفضا،ایده و کانسپت و 3D)

99.500 تومان

پروژه فوق العاده حرفه‌ای فرودگاه شامل نقشه های معماری ، 3D حرفه‌ای و کانسپت طراحی. شیت کلی این مجموعه طراحی معماری فرودگاه آماده و قابل چاپ است.

توضیحات

پروژه معماری فرودگاه شامل تمام نقشه معماری ، ریز فضا ها ، ایده و کانسپت اولیه همراه با 3D حرفه‌ای و رندرهای با کیفیت میباشد.

دانشجویان عزیز در این پست ما دانلود پروژه فرودگاه را برای شما بزرگواران آماده کرده ایم.

هر آنچه که شما برای تحویل یک پروژه معماری فرودگاه نیاز دارید ما در قالب این محصول در اختیار شما قرار داده‌ایم.

برای جلب اطمینان بیشتر شما ما در این پست توضیحات کاملی را به همراه نمونه عکس هایی از این پروژه آماده فرودگاه کرده‌ایم . امیدواریم بتوانیم رضایت شما را جلب نماییم.

دانلود پروژه معماری فرودگاه

اولین موردی که در زمان طراحی فرودگاه دانشجویان رشته معماری با آن روبرو هستند استفاده از بهترین کانسپت و ایده اولیه برای طراحی است .

نکته جالبی که با مشاهده‌ی پروژه آماده فرودگاه به چشم می‌آید ، کانسپت زیبا و مفهومی آن است . کانسپت این پروژه ترکیبی از سکون و حرکت است .

حجم این فرودگاه به سان بال هایی است و از دو طرف نمای اصلی ، نشانگر اوج گرفتن و حرکت می باشد که حول یک  حجم ساکن در مرکز قرار گرفته است و این حرکت از فرم کلی حجم نیز قابل استنباط است .

در فرودگاه برج دیده بانی باید به عنوان یک عنصر شاخص طراحی شود. همانطور که در عکس زیر می بینید قسمتی که بالاتر از بخش‌های دیگر است برج دیده بانی فرودگاه ما است.

دانلود پروژه فرودگاه : این قضیه هم از نظر عملکرد و هم از نظر کانسپت  بر زیبایی حجم ما افزوده است . بنابراین شما می توانید با توضیحات ما و استنباط خویش از حجم کلی ، توضیحات کاملی را در مورد کانسپت و ایده طراحی فرودگاه بیان کنید.

قبلا فایل پاورپوینت تحلیل فضاهای ترمینال فرودگاه TWA را در سایت آرچینا معرفی نمودیم.

سایت پلان پروژه آماده فرودگاه

سایت پلان این مجموعه شامل بخش هایی همانند پارکینگ عمومی ، پارکینگ تاکسی ها ، پارکینگ بخش اداری ، فضای سبز، محل استقرار هواپیماها و … می باشد.

تمامی این فضاها به وسیله دسترسی هایی که به وسیله فضاهای سبز از همدیگر تفکیک شده اند به هم مرتبط اند.

سایت پلان فرودگاه
سایت پلان فرودگاه

پلان های فرودگاه

پروژه آماده فرودگاه در سه طبقه طراحی شده است. طبقه همکف به فضاهای اصلی اختصاص داده شده است.

طبقه اول بخش دیگری از فضا ها با درجه بندی 2 را شامل می شود و نهایتا” طبقه دوم  با ارتفاع بیشتر نسبت به سایر فضاها به عنوان برج مراقبت در نظر گرفته شده است .

ریز فضاهای فرودگاه

تمامی پلان های این فرودگاه بر اساس ریز فضاهای لازم برای یک فرودگاه عالی طراحی شده است. بانک ، کافی شاپ ، نمازخانه ، سالن دریافت بار ، قسمت تحویل بار، کنترل ایمنی ، کنترل اطلاعات پرواز، حسابداری ، تبدیل ارز، صندوق امانات ، سالن انتظار، حراست ، اورژانس ،رستوران ، آمفی تئاتر، آبدارخانه ، بارانداز، انتظامات ، استراحت و رختکن پرسنل ، برج مراقبت ، فروشگاه و… .

برش ها

برای درک بهتر طراحی داخلی این دانلود پروژه فرودگاه دو برش به صورت طولی و شکسته از فرودگاه زده شده است که شامل تمامی کدهای ارتفاعی و اندازه ها می باشد.

پلان-فرودگاه
پلان-فرودگاه

نماهای پروژه معماری فرودگاه

برای طبیعی تر جلوه دادن این پروژه آماده فرودگاه ما رندر هایی را از چهار طرف نما با کیفیت بالا از سه بعدی این مجموعه که توسط نرم افزار حرفه ای تری دی مکس طراحی شده است با فرمت عکس در داخل محصول قرار داده ایم .

سه بعدی حرفه ای در کنار دانلود پروژه فرودگاه

پروژه فوق العاده فرودگاه با نرم افزار تری‌دی‌مکس مدل‌سازی و با وی‌ری رندر گرفته شده است. تعداد رندرها شامل 10 عدد است.

از این تعداد 4 رندر مربوط به کانسپت اولیه ی کار و 6 مورد باقی مانده مربوط به کل پروژه است. سه بعدی حرفه ای سایت پلان نیز در محصول قرار داده شده است.

پروژه فرودگاه
پروژه فرودگاه

شیت کلی این مجموعه آماده و قابل چاپ است . امیدوارم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.

فایل اصلی اتوکد و تری دی مکس تمامی بخش های این دانلود پروژه فرودگاه در داخل فایل خریداری شده موجود است و پس از خرید محصول بلا فاصله در اختیار شما قرار می گیرد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “پروژه معماری فرودگاه (نقشه،ریزفضا،ایده و کانسپت و 3D)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.